Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

Безмежне сузір’я талановитої молоді!

Краматорський центр профтехосвіти – безмежне сузір’я талановитої молоді!

 

Народ український у дружньому колі

Народів планети творить свою долю.

Без віз в нас історія й література,

Мистецтво без меж, без кордонів культура!

 

     2 листопада 2017 року в актовому залі ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» пройшов щорічний традиційний огляд-конкурс художньої самодіяльності «Сузір’я талантів». За активної підтримки одногрупників та інженерно-педагогічного колективу навчального закладу талановиті учні груп представили свої енергійні, насичені творчі номери. І кожен виступ приніс із собою неоціненний скарб — любов до поетичного слова, музики, хореографії. А ще — доброзичливість у серці, бажання творити.  

       Відкрили конкурсну програму креативні, завзяті дівчата групи ПР-16, які на початку свого виступу представили улюблену усіма пісню «Як у нас на Україні», продовжили ж програму жартівливою сценкою «Іспит», запальними сучасними танцями, а завершили ж виступ зворушливою сценкою про викладачів Центру, подарувавши своєму майстрові чарівні, чуйні слова вдячності.

      Продовжили огляд-конкурс молоді та талановиті хлопці з групи ЕГС-17 зі сценкою «Чому краматорців не допустили до олімпіади». Всі в залі оцінили сатиричний талант юнаків.

     Естафету гумористично-сатиричного жанру перейняли учні групи ССП-17 сатирично-музичною композицією «Ось, яке воно кохання!!!».

        У кожній людині закладено творчі начала - вроджені можливості, передумови для створення чогось нового, оригінального. І це довели  скромні, але цілеспрямовані дівчата з групи ПК-17, які представили дві яскраві сучасні танцювальні композиції, а також ліричний вірш про кохання й душевну пісню «Ти пішов».

       Нахлинуло щось, заполонило, слово з’єдналося з музикою і зазвучало. Так, саме піснею розпочався виступ групи ОПО-17, а продовжився він танцем «Сучасні ритми» і закінчився виступ віршем «Чому сумуєш, душа?».

     Мистецтво слова! Воно формує людство, його світогляд і систему цінностей, таланти людей. Це довела на сцені учениця групи СШП -17 Короткова Вікторія.

     Українська пісня, український танець!!! Ними захоплюються люди навіть у найвіддаленіших кутках світу. Разом з групою ПР-17 ми теж  поринули  у безмежний світ чарівної української музики і танцю. Дівчата представили запальну, жартівливу танцювальну композицію «Василина», ліричну пісню «Минає день» та сучасний енергійний танець.

     Танець - найбільш хвилюючий і прекрасний зі всіх видів мистецтв, оскільки він є не просто відображенням життя, а самим життям. Група ОПО-15 представила три сучасних танцювальних композиції. Вони були вкрай яскравими та не схожими одна на одну. А ще  талановиті учні цієї групи презентували усім присутнім і ліричні пісні, і сучасний реп.

   Завершували конкурсну програму хлопці групи ССП-15. На розсуд неупередженого журі вони представили жартівливу сценку, а також ліричний, вразливий вірш.

      Не обійшлося й без сюрпризів. На сцені виступили маленькі козачата молодшої групи бойового спасу. Їх тренерами є учні нашого Центру, групи ССП-15. Дітлахи прийшли підтримати своїх наставників і разом з тренерами подарували усім присутнім яскравий, зворушливий і патріотичний виступ.

      Члени журі були у захваті від виступу талановитих учнів. Багато теплих слів на їх адресу було сказано в.о.директора Центру Александровою Діаною Стефанівною. Всі групи були відмічені, а переможцям були вручені грамоти та солодкі призи. Підсумком конкурсної програми стали слова ведучих: «Кожна людина — це цілий світ», - і тільки сила мистецтва дає нам змогу пізнати ці світи.

Від імені усього інженерно-педагогічного колективу адміністрація навчального Центру висловлює слова щирої вдяки організаторам свята творчості, ще раз вітає усіх учасників конкурсної програми та сподівається, що з кожним днем, місяцем та роком творчі таланти учнів будуть лише розвиватися та вдосконалюватися!

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (08.11.2017)
Просмотров: 431 | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика