Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

Бережімо наш скарб - рідну мову!

Бережімо наш скарб - рідну мову!

 

Бережімо наш скарб - рідну мову! Під таким гаслом з 17 по 21 лютого 2020 року в ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» пройшов тиждень до Міжнародного дня рідної мови, який відзначається щороку 21 лютого. Протягом тижня проводилися тематичні виховні заходи, на яких учні поглиблювали свої знання про мову, її розвиток, місце серед інших мов світу, а також знайомилися зі шляхами підвищення культури мовлення, з мовними обов’язками громадян, з державними документами, що стосуються української мови.

Під час тематичної лінійки «Українська мова у світі», що започаткувала тиждень, учні - учасники гуртка «Художнє слово» під керівництвом викладача української мови та літератури Роман Л.В. відтворили національний дух і менталітет народів світу, створили колоритну атмосферу свята. Учні Центру залюбки взяли участь в мовних іграх, конкурсах, турнірах мовознавчого квеста «Слово до слова – складається мова». Інтерес та пошану до української мови викликали відкриті виховні години на тему: «Мово рідна, слово рідне, хто вас забуває…», проведені майстрами та класними керівниками.

Бібліотекар Гончарова І.В. запросила відвідувачів перегорнути сторінки художньої та публіцистичної літератури на виставці «О, мово моя, душа голосна України!» та поринути у світ рідної мови під час тематичного вечора «Чарівні звуки твої, Мово!».

Завершальним етапом святкування стала участь представників нашого навчального закладу в обласному фестивалі «У колі братніх мов», присвяченому Міжнародному дню рідної мови, що відбувся на базі ДНЗ «Краматорське вище професійне металургійне училище». Учні прагнули донести рідну мову до сердець усіх присутніх,  демонструючи свою творчість і самобутній талант у пісенному і розмовному жанрах,  читали вірші про мову, виконували пісні ромською мовою.

Родзинкою тижня стала участь у міському флешмобі під назвою «Обирай рідну мову. Говори українською».

Всі заходи були підпорядковані єдиній виховній меті: шанувати, розвивати українське слово, дбати про красу і багатство рідної української мови.

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (24.02.2020)
Просмотров: 62 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика