Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

БАГАТОНАЦІОНАЛЬНИЙ СВІТ РІДНОГО КРАЮ

БАГАТОНАЦІОНАЛЬНИЙ СВІТ РІДНОГО КРАЮ

       16 листопада 2016 р учні ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» з нагоди Міжнародного дня толерантності відвідали фестиваль національних культур Донеччини, який відбувся в концертному залі Палацу культури ім. Л. Бикова.

       Учні Центру з цікавістю познайомилися з культурою представників багатьох етнічних спільнот з різних міст і районів області, а учасники  фестивалю продемонстрували свої вокальні та танцювальні здібності.

     "Донеччина за толерантність" – відкрила перед дітьми різноманітність світових культур, національного одягу, етнічної музики та страв. Греки, поляки, вірмени, цигани та представники інших народів знайомили гостей зі своїми культурами через танці і пісні.

     Одночасно у фойє Палацу для дорослих і дітей проходили численні інтерактивні заходи, серед яких тематичні конкурси, майстер-класи, квест, відеопокази, виставки книг, малюнків, фотографій, дегустація етно-страв, китайська чайна церемонія, де кожен бажаючий зміг взяти участь.

       Міжнародний день толерантності відзначається 16 листопада в усьому світі. Його запровадили у 1995 році за рішенням ЮНЕСКО. Саме цього дня ухвалили Декларацію принципів терпимості. У ній йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповідання, етнічної приналежності чи кольору шкіри. Ці принципи закріпили у Загальній декларації прав людини, що проголошує неприйняття усіх форм дискримінації, недопущення геноциду і покарання за нього.

         Учні Центру дякують організаторам за цікаву екскурсію в такий несхожий і багатонаціональний світ рідного краю.
 

Категория: Новини та події | Добавил: kcpto47 (17.11.2016)
Просмотров: 426 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика