Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1132

Главная » Статьи » Новини та події

АМБІТНІ ЦІЛІ МАЮТЬ СПРАВДЖУВАТИСЬ!

АМБІТНІ ЦІЛІ МАЮТЬ СПРАВДЖУВАТИСЬ!

 

Перемога – це ще не все, все – це постійне бажання перемагати.

Вінс Ломбарді

Система освіти в Україні є однією з найважливіших конкурентних переваг нашої держави. Саме сучасна освіта формує майбутнє країни, перспективи її розвитку в довгостроковій перспективі.

Професійно-технічна освіта є вагомим та найбільш мобільним складником української системи освіти, оскільки може гнучко та швидко реагувати на запити ринку праці. Діяльність ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» підтверджує це!

Вже понад 10 років поспіль усі заклади освіти України мають змогу презентувати свої здобутки на Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» та позмагатись між собою за право називатись «Кращими з кращих». Ми чітко усвідомлюємо, що варті цього звання і щорічно підтверджуємо це діями!

Цього року колектив ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» вкотре представив свої професійні здобутки на ХІІ Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти-2021», урочисте відкриття якої пройшло 25 травня 2021 року у Палаці Спорту.

В межах проведення виставки для всіх бажаючих був проведений майстер-клас «Мистецтво токарної обробки в дії», який провів майстер виробничого навчання Станіслав Стрельцов. Захід такого формату надає змогу більш чітко усвідомити престижність та важливість професії «Верстатник широкого профілю» і показує, що наш педагогічний колектив надає професійні знання здобувачам освіти на максимально високому рівні, адже в нас працюють професіонали, які «палають» своєю справою!

Підтвердженням того, що ми йдемо в правильному напрямку і постійно вдосконалюємось є ті вершини, яких ми досягаємо разом. Чергова, вкрай важлива вершина, якої ми досягли сьогодні – це ЗОЛОТА МЕДАЛЬ в номінації «Модернізація змісту професійної (професійно-технічної) освіти в умовах євроінтеграції України».

Ця нагорода підтверджує, що в Краматорському центрі професійно-технічної освіти можна здобути якісну освіту на рівні з кращими закордонними закладами освіти!

Ми пишаємось тим, що можемо надавати професійні знання для українців, виховувати справжніх професіоналів своєї справи, а отже – забезпечуємо гідне майбутнє для нашої неньки України!!!

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (27.05.2021)
Просмотров: 48 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика