Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1086

Главная » Статьи » Новини та події

65 років - це поважний вік!

65 років - це поважний вік!

11 жовтня 2019 року ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» святкував свій 65-річний ювілей. 65 років – це мало чи багато? Для однієї людини – це ціла вічність, більша частина життя. Для історії, – 65 років – менше, ніж одна мить. А для навчального закладу – це поважний вік! Є що згадати, над чим задуматися, та найголовніше – є чим пишатися, адже сьогодні Краматорський центр професійно-технічної освіти готує кваліфікованих робітників для різних сфер народного господарства, національно свідомих громадян держави, інтелектуальних і духовно гармонійних особистостей з міцними теоретичними знаннями, практичними навичками, морально-естетичними цінностями, набутими від мудрих наставників.

У далекому 1954 році на базі НКМЗ було створене ремісниче училище № 7, за парти якого прийшли перші 258 учнів. Йшли роки ... Зростало і мужніло наше місто, розвивалося і ширилося виробництво. Крокуючи в ногу з часом, у нашому навчальному закладі відкривалися все нові і нові професії, змінювався статус та назва, удосконалювалася матеріально-технічна база. За минулі роки наш Центр закінчили більше 27 тисяч випускників, більшість з них сьогодні – кадрові робітники ПрАТ НКМЗ. Серед випускників Центру – директори машинобудівних заводів, майстри спорту України, кавалери ордену Трудової слави, заслужені робітники машинобудування України, керівники різних ланок виробництва. Кожний 4-5 працівник НКМЗ – випускник нашого Центру.

65-річну історію Краматорського центру професійно-технічної освіти створювали декілька поколінь людей, які в свій час пов’язали долю з навчальним закладом. І сьогодні у Центрі працює творчий, згуртований педагогічний колектив. З великою шаною вітали присутні ветеранів педагогічної праці – творців славної історії Центру. Також пригадали усіх директорів навчального закладу та усі гарні справи, зроблені на педагогічних стежинах їхнього життя.

З нагоди знаменної дати до закладу завітали поважні гості – секретар Краматорської міської ради Ошурко Д.В., депутат Краматорської міської ради Дика Г.О., директор навчально-методичного центру в Донецькій області Гончаров Е.В., директор історичного музею міста Волошина Н.Є. та виконуюча обов’язки директора міського центру зайнятості Березюк І.В.  Вони відзначили високий рівень професійної  підготовки здобувачів освіти і висловили щиру вдячність педагогам Центру за терпіння, мудрість і віру в здібності й таланти виплеканих учнів, за частинку душі, яку вони віддають своїм вихованцям.

На урочистостях з вітальним словом виступили представники базового підприємства ПрАТ НКМЗ: начальник відділу кадрів і режиму Цельник В.В., помічник генерального директора з будівництва – начальник управління будівельних робіт Удоденко С.В., голова правління асоціації молоді НКМЗ Цебров В.С., начальник ВРП і ДЗ Ворочек Б.І., заступник голови профспілкового комітету Іоффе М.Г., заступник головного зварювальника Мерзляков О.Є., начальник механічного цеху №6 Татаренко А.В. Почесні гості побажали майбутнім кваліфікованим робітникам, щоб роки у рідному Центрі були успішними для кожного, бо саме успіхи додають упевненості у завтрашньому дні, та подарували цінні подарунки: три інтерактивні дошки, проектори, 16 комп’ютерів для кабінету спецтехнології з професії «Верстатник широкого профілю», МФУ.

Привітати з ювілеєм прийшли і колеги – директори професійно-технічних навчальних закладів міста: Купріков М.Г., Бондаренко О.В., Максимов О.І., Саркісян В.В.

Життя Центру – це не лише якісний навчальний процес, а ще й цікаве та корисне дозвілля: науково-пошукова робота, художня самодіяльність, волонтерська робота, гуртки, олімпіади, спортивні секції, креативні виховні заходи, зустрічі, екскурсії, майстер-класи, змагання і, звичайно, перемоги у різноманітних конкурсах.

Мабуть, таким і має бути життя сучасного навчального закладу – з новітніми навчальними технологіями, креативними педагогічними ідеями, наповненим добрими справами, цікавими подіями, хвилюючими зустрічами, мудрими вчинками, щирими переживаннями.

За сумлінну працю педагоги Центру і здобувачі освіти були нагороджені грамотами і цінними подарунками.

Святкового настрою додав концерт, у якому взяли участь кращі дитячі художні колективи міста.

Тож бажаємо рідному Центру довгих років життя та учнів, які стануть гордістю свого навчального закладу!

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (15.10.2019)
Просмотров: 188 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38066-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика