Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1103

Главная » Статьи » Новини та події

22 січня – ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

22 січня – ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

      В історії становлення незалежності і соборності України особливе місце займає день 22 січня 1919 року, коли Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх українських земель в єдину Українську державу. Саме цей день з’єднання Західноукраїнської Народної Республіки з Українською Народною Республікою прийнято відзначати як свято – День Соборності України.

     До цієї значної події у ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» відбулися заходи:

  • урочиста лінійка розпочалася з Гімну України. Далі присутні дізналися про становлення і розвиток українського національного державотворення, про Акт Злуки, який спирався на споконвічну мрію українського народу про незалежну, соборну, національну державу. На лінійці було повідомлено про історичні події тих років, зазначено, що ΙV Універсал Центральної Ради – це одна з вершин державотворчої її діяльності, яка протягом короткого часу привела Україну до повної самостійності. Учням були представлені відеоролики: «Крок до мрії – Проголошення Акту Злуки», «Не стидайся, то твоя земля», проведено історичний репортаж «В єдності наша сила».

  • у читальному залі бібліотеки Центру до Дня Соборності України відкрилась книжкова виставка «Соборна мати Україна – одна на всіх як оберіг».

  • з метою формування національної свідомості учнівської молоді, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України учні Центру взяли участь у покладанні квітів у сквері Т.Г.Шевченка.

  • в начальних групах були проведені виховні години «Схід і захід разом», «Україна – Соборна країна», «Одна єдина Соборна Україна».

​​​​​​​

​​​​​​​

        Україна... Її майбутнє в руках молоді. Плекаймо все, що працює на ідею загальнонаціональної єдності, повсякчас пам’ятаючи про незліченні жертви, покладені на вівтар незалежності, соборності, державності. Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети - побудувати економічно й духовно багату, вільну й демократичну Україну, якою пишатимуться наші нащадки.

Категория: Новини та події | Добавил: kc47 (22.01.2018)
Просмотров: 619 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика