Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1132

 Нам є чим пишатися!

Для підвищення свого фахового рівня кожен викладач повинен постійно займатися методичною роботою, підвищувати свою педагогічну майстерність та мотивувати учнів до вивчення того чи іншого предмету.

         З метою виявлення та поширення передового педагогічного досвіду, удосконалення професійної майстерності педагогічних працівників, впровадження інноваційних технологій в освітній процес та забезпечення навчально-методичними матеріалами з 09 жовтня по 04 грудня 2017 року на виконання плану роботи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Донецькій області пройшов обласний конкурс методичних розробок уроку математики до теми «Геометричні тіла. Об’єми та площі поверхонь геометричних тіл» серед викладачів математики ЗП(ПТ)О.

         У конкурсі взяли участь 36 розробок з 36-ти закладів професійної(ПТ) освіти області. В ньому прийняла участь і викладач математики ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» - Котенко Тетяна Миколаївна з методичною розробкою уроку на тему «ПЛОЩА БІЧНОЇ ТА ПОВНОЇ ПОВЕРХНІ КОНУСА»

      Постійна праця над підвищенням своєї професійної і педагогічної освіти, впровадження в свою роботу інноваційних методів навчання, організації активної пізнавальної, творчої діяльності учнів, та формування їх життєвої позиції привели до справедливої перемоги.

  Котенко Т.М. посіла почесне  ІІІ місце та отримала диплом 3-го ступеня!

       Вітаємо Тетяну Миколаївну з перемогою в обласному конкурсі та бажаємо нових творчих успіхів та досягнення бажаних результатів в подальшій сумлінній праці.

Свято Різдва - найкрасивіше зимове свято. Це свято приходить до людей морозної ночі в годину опівнічної храмової служби в сяйві свічок, у світлі зірок і гучному співі хору.

        Свято Різдва та колядницький дух витав у стінах палацу культури і техніки ПрАТ НКМЗ, де 17 січня 2018 року проходив обласний фестиваль «Різдвяне диво». Для нашої країни дуже важливим залишається збереження народних звичаїв, традицій. Тому започаткування такого фестивалю дає можливість не забувати минуле і продовжувати виховання молоді в народних традиціях.

    Учні Краматорського центру професійно-технічної освіти взяли активну участь майже  в усіх номінаціях фестивалю, не залишився осторонь і  педагогічний колектив.

Розпочалося дійство в холі 2 поверху з різдвяних страв.

       Кутя - головна страва, з якої починається різдвяна трапеза. Вона символізує достаток і благополуччя в будинку і завжди робиться солодкою - з медом, маком, сухофруктами, цукатами, цукром, узваром - щоб усій родині весь наступний рік солодко жилося.

    Кутя - це зерно, а значить, символ вічного відродження і віри в Христа.

       Тому до виготовлення цієї різдвяної страви кухарі підготувалися дуже ретельно і дбайливо.

      Вареники – символ достатку і райського життя, адже праведникам визначено потрапити в рай, де вони будуть як вареники в маслі. Вареники з картоплею – класичне пісне блюдо, без якого, як правило, не обходиться жоден різдвяний стіл. Тому на нашому різдвяному столі були найсмачніші вареники, приготовані з любов’ю.

       На десерт кухарі приготували українські яблука, запечені з сиром.

      Майстри і діти дуже старалися, тому в них вийшов прекрасний і корисний десерт. Яблука були дуже смачні, м’які й ароматні.

       Зазвичай запивають страви узваром – компотом із сушених фруктів. Він символізує живу воду, яка очищає душу і тіло. Це традиційний український напій, який був приготований  з використанням сушених ягід і фруктів. Всі страви різдвяного столу були чудово приготовані, а також яскраво та по-святковому презентовані. Журі оцінили старання учнів та традиційність виготовлення страв. Тому за кутю, узвар, вареники ми отримали перше місце, за десерти – третє.

       Стравами різдвяного столу змогли поласувати не тільки члени журі, а й школярі, учні.

        Але Різдвяне диво на цьому не закінчилося.

    Древнім різдвяним звичаєм було і ходіння з вертепом. Тому наступною номінацією фестивалю стали саме вертепи, колядки, щедрівки.

    Хоча часу було обмаль, але учні нашого Центру дуже старалися відтворити у вертепній драмі всі традиції Різдва.

      Першими оповісниками народження Христа у давнину були діти та підлітки, які обходили ватагою багаті й бідні оселі, співаючи колядки та щедрівки. І в кожній хаті світлішало, людям ставало легше на душі. Колядників чекали з нетерпінням і щедро віддячували їм яблуками,  цукерками, горіхами, бубликами.

      У нашому вертепі були і пастушки, і Звіздар, і звичайно ж Коляда  з колядниками. Вони заходили до господарів з піснями, колядками, танцями; бажали добра, миру, злагоди.  Піднесений настрій учнів, щирі їхні посмішки і задоволення від виступу - це свідчення того, що Вертепне дійство  у сучасній інтерпретації було БЛИСКАВИЧНИМ!! Закінчили свій виступ учні такими словами:

Нехай любов і добро

З нами поруч живуть.

Відчуйте друзі,

Теплоту ваших рук.

Нехай же і у вашій хаті
Всі будуть завжди Богу раді!
Нехай вам дасться і додасться!
І хай весь час панує щастя.

      Хотілося б побажати всім, щоб  оцей всемогутній, преображаючий дух світлого Народження Христового завжди панував в наших серцях, робив нас  добрішими, щасливішими.

 

 8 грудня 2017 року в концертній залі Палацу культури та техніки НКМЗ пройшов другий Всеукраїнський фестиваль команд КВК на кубок заводу. В цьому році географія команд-учасниць дуже поширилась. За призові місця змагатись приїхали досвідчені, цікаві команди з різних міст нашої країни. Всього у фестивалі прийняло участь 9 команд.

   Для професійного та неупередженого суддівства до складу журі організатори запросили відомих людей нашого міста, які  не з чуток знають про всі особливості цієї гри.

       Але,  яке ж здивування та приємний сюрприз був для них, коли на одну сцену разом з досвідченими хлопцями та дівчатами, вийшла молода команда-початківець Краматорського центру професійно-технічної освіти «Пабедит». Учасники команди на сцені продемонстрували почуття гумору, кмітливість, гостроту розуму, проявили себе, як рішучі, сміливі КВНовці.

     Головним завданням для перемоги було підготувати  презентацію своєї команди. З поставленою метою учасники команди впоралися добре. Хоча наші хлопці та дівчата і не отримали перемогу, проте гідно представили та зарекомендували себе, як нову, перспективну команду.

     Підтримати команду «Пабедит» прийшли учні нашого Центру, викладачі, майстри.

   Фестиваль гумору зібрав повний зал своїх шанувальників. І було дуже приємно, коли всі сміялися над жартами нашої команди.  

      Хочеться висловити слова подяки Асоціації молоді ПрАТ «НКМЗ» - організаторам фестивалю КВК за високий рівень підготовки,  за допомогу в редактурі номерів та за теплі, напутні слова, які ще більш підбадьорили та запалили команду «Пабедит» для подальшої участі у грі КВК.

       Педагогічний та учнівський колектив висловлює подяку команді  «Пабедит» за подароване свято гумору та  радості.

    З 6 лютого по 5 квітня 2017 р. серед учнів ПТНЗ Донецької області проходив ІІ (обласний) етап Конкурсу творчих робіт з предмета «Охорона праці» з напряму «Зварювальне виробництво».

    На розгляд компетентного журі були представлені 22 учнівські творчі роботи, серед яких цікаву роботу за темою «Сучасний підхід до вимог безпеки праці під час навчально-виробничого процесу» з професії «Електрогазозварник»» під керівництвом викладача Горбатюка М.М. підготував учень групи ЕГС-16 Дубина Олексій. У своїй роботі учень розкрив не лише питання необхідності дотримання вимог охорони праці електрогазозварником, а й зробив вдалу спробу порівняти чим ці вимоги відрізняються в умовах навчання та реального процесу праці на виробництві.

      Виконавши роботу на високому рівні, учень довів необхідність відповідального ставлення до питань охорони праці і безпеки життєдіяльності як під час навчального процесу, так і під час відточування професійних знань, вмінь та навичок. 

      За підсумками обласного конкурсу Дубина Олексій посів почесне ІІ місце та був нагороджений дипломом ІІ ступеню.

      Ця перемога вкотре свідчить про високий рівень  підготовки наших учнів.

     

 

 

  В Київському палаці дітей та юнацтва 16 березня 2017  року  відбулося відкриття Восьмої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти», у якій прийняли участь понад 800 вищих та більш ніж 300 професійно-технічних навчальних закладів України.

 

 

     У складі делегації Донецької області свої матеріали, тематичні розробки, яскраві банери, роздаткові матеріали та інше на виставку представили педагоги ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти». Підбиття підсумків міжнародної виставки, визначення переможців здійснювала комісія представників Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України. 

 

     За підсумками виставки колектив Центру за досягнення у якісній професійній освіті учнів нагороджений Дипломом та срібною медаллю.

    Команда ДПТНЗ "Краматорський центр професійно-технічної освіти" із стрітболу  здобула 2 місце у обласних змаганнях серед ПТНЗ Донецької області. 

  

- Павенко Дмитро ОПО-15;

- Друзяка Юрій ОПО-16;

- Пасинок Михайло ОПО-16;

- Шевела Владислав ОПО-16.

Керівник фізичного виховання Смирнов Олександр Михайлович.

 

  

   27 листопада 2016 року учень ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» Володимир Лихобаба став переможцем у Відкритому обласному чемпіонаті зі змішаних єдиноборств ММА (східного регіону), здобувши перше місце.

 

     Професійно-технічна освіта, як одна із важливих підсистем, є глибоко інтегрованою з виробництвом, сферою послуг і відіграє ключову роль у побудові конкурентноспроможної вітчизняної економіки.

        Сьогодні зусилля наших педагогів направлені на підвищення якості профпідготовки учнів.

     За останні роки в Центрі створені нові навчальні кабінети, навчально-виробничі майстерні, оснащені мультимедійними проекторами, інтерактивними дошками, комп'ютерами, новим навчальним і виробничим обладнанням.

 

 

 

 

 

      Педагоги Центру приймали участь у рамках україно-німецького проекту з енергоефективності у створенні державного стандарту нового покоління «Зварник», впровадили його в навчально-виробничий процес. 

 

 

 

 

 

     В результаті цієї цілеспрямованої роботи сьогодні наш Центр володіє кращою у області сучасною матеріально-технічною базою навчання електрогазозварників, яка містить у собі нове виробниче обладнання, спеціалізовані комп’ютеризовані кабінети спецдисциплін зварювального виробництва, унікальний кабінет-лабораторію зварювальних тренажерів.

Наші випускники «зварники» оцінюються незалежною атестаційною комісією та після державних кваліфікаційних екзаменів крім Диплома отримують Сертифікат зварника міжнародного рівня.

        Учні Центру беруть активну участь в обласних та Всеукраїнських конкурсах профмайстерності. Наочним прикладом для них служать перемоги наших учнів Біндаса Максима і Смирнова Івана, які посіли VI місце і I місце у Всеукраїнських конкурсах професійної майстерності з професії «Верстатник широкого профілю».

 

 

 

      Педагоги Центру активно створюють та впроваджують в навчальний процес різні інновації. На Всеукраїнській виставці інноваційних проектів викладачі Центру представили роботи: «Організація виробничого навчання та виробничої практики в умовах розвинених партнерських відносин з ПАТ «НКМЗ» та «Розвиток технічного і технологічного мислення учнів під час професійної підготовки», які отримали високу оцінку фахівців інституту профтехосвіти Академії педагогічних наук України.

 

 

 

 

 

 

 

         За підсумками Міжнародних та національних виставок «Інноватика у сучасній освіті» 2012 р. та 2013 р. колектив Центру був нагороджений Дипломами, двома срібними та золотою медаллю «За активне впровадження інноваційних освітніх технологій».

 

          2015-2016 навчальний рік для Краматорського центру ПТО був насичений великими подіями, перемогами педагогів та учнів в різноманітних змаганнях та конкурсах як обласного, так і Всеукраїнського рівня.

      За підсумками Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти - 2015» наш колектив був нагороджений в номінації «Сучасний професійно-технічний навчальний заклад у загальноєвропейському освітньому просторі» Дипломом та золотою медаллю Міністерства освіти і науки України, Національної Академії педагогічних наук України.

        Найважливішою умовою професійної компетенції учнів є технічна творчість. За минулий рік за результатами міського огляду-конкурсу Краматорський центр ПТО посів перші місця з технічної та декоративно-прикладної творчості. Більше 20 найкращих робіт демонструвалися на обласній виставці.

 

 

 

      За невичерпне натхнення, наполегливу роботу в пошуках нових творчих знахідок нагороджений викладач спецдисциплін, Заслужений вчитель України Онищенко С.Я. Його електронні посібники з навчання електрогазозварюванню визнані не просто кращими, а унікальними. Колектив Центру також представив на обласній виставці різноманітні роботи, виготовлені учнями верстатниками та електрогазозварниками, а у номінації «Діючі моделі енергозберігаючого обладнання» посів I місце. Краматорський центр ПТО відзначений дипломом обласної виставки за високий професійний рівень і педагогічну майстерність у вихованні учнів з умовою реалізації їх творчих можливостей.

      У вересні 2015 року наш колишній випускник, а тепер майстер виробничого навчання Попік А.В., став переможцем конкурсу серед майстрів виробничого навчання професійно-технічних навчальних закладів Краматорсько-Слов'янського регіону за спеціальністю «Зварювальне виробництво». А потім зайняв І місце в обласному конкурсі професійної майстерності, де за звання кращого у своїй професії боролися представники всіх регіонів Донецької області.

      На базі державного професійно-технічного навчального закладу «Краматорський центр професійно-технічної освіти» у 2015 році пройшли регіональний та обласний тури Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності за професією «Електрогазозварник» серед учнів. За підсумками обласного туру конкурсу переможцем став учень Центру Бондаренко Дмитро. За результатами Всеукраїнського конкурсу електрогазозварників, який проходив у м.Житомир, Бондаренко Дмитро нагороджений Дипломом Міністерства освіти і науки України, як один з найкращих електрогазозварників профтехосвіти України.

        Всі свої досягнення та перемоги педагоги та учні Центру присвячують професійним святам «День вчителя» та «День професійно-технічної освіти»!

 

 

Февраль 2013 - Семинар «Инновации в дуговой сварке и плазменной резке»

7-8 февраля в Краматорском центре профессионально-технического образования был проведен семинар «Инновации в дуговой сварке и плазменной резке». Теоретическую и практическую части семинара провели сотрудники компании «Саммит» - официального представителя ведущего производителя сварочного оборудования KEMPPІ (Финляндия) в Украине и мирового лидера в сфере плазменной резки «Thermadyne Ind» (США).

 

 

Март 2013 - Победа в конкурсе технического творчества

21 марта 2013 года  был проведен окружной смотр-конкурс технического, декоративно-прикладного и фототворчества среди профессионально-технических учебных заведений г. Краматорска. Краматорский центр ПТО представил на выставку более 100 экспонатов в 12 номинациях. По результатам смотра-конкурса наше учебное заведение заняло I место по техническому творчеству, I место по декоративно-прикладному творчеству, II место по фототворчеству.

 

 

Март 2013 - 2 место в городском конкурсе художественной самодеятельности

Коллектив Центра стал серебряным призером смотра-конкурса художественной самодеятельности «Таланты твои, Украина», который проходил 26 марта 2013 года в г. Краматорске.

Апрель 2013 – Аттестация учебного заведения

В 2012- 2013 учебном году в Краматорском центре ПТО прошла аттестация учебного заведения. За этот периодбыло проведено 35 срезов по общеобразовательным предметам, профессионально-теоретической ипрофессионально-практической подготовке по 6 профессиям.

По итогам аттестации ГПТУЗ «Краматорский центр профессионально-технического образования» получилновую лицензию для подготовки учащихся по рабочим профессиям, востребованным в регионе и области.

 

 

Апрель 2013 - 3 место в областном конкурсе сварщиков

10 апреля2013г. на базе Донецкого индустриально-педагогического техникума состоялся III Открытый областнойконкурс профессионального мастерства по профессии «Сварщик». В очень нелегкой борьбе учащийся Центра ШепиловЭдуард занял III место в сложной номинации «Сварщик труб».

 

 

Май 2013 - Туристический слет

С 21 по 24 мая 2013 года на территории  Голубых  Озер состоялся традиционный областной  туристический слет команд профессионально-технических училищ и общеобразовательных школ Донецкой области. Команда учащихся Краматорского центра ПТО «Алые паруса» одержала победу и была награждена переходящим кубком и почетными грамотами.

 

 

Июнь 2013 - Областной семинар-практикум сварочного производства

     10 июня 2013 на базе Краматорского центра профессионально-технического образования состоялся семинар-практикум сварочного производства "Современные методы инновационных технологий обучения- важный фактордля повышения квалификации в подготовке будущих квалифицированных рабочих", в ходе которого участники семинара обменялись профессиональным опытом и посетили мастер-класс в учебно-тренажерном классе-лаборатории по подготовке молодых квалифицированных сварщиков. Большинство из гостей попрактиковались надуговом тренажере сварщика ДТС-02.

 

Июнь 2013 - Великолепная 30-ка

    В 2012 – 2013 учебном году на базе Краматорского центра профессионально-технического образования в рамках немецко-украинского проекта по реформе профтехобразования проводилась работа по апробации и внедрению нового стандарта ДСПТО 7219:2011 «Сварщик» с учетом  инновационных технологий обучения и требований высокотехнологического производства в группе в количестве 30 учащихся на базе 11 классов.   Целью нового стандарта  является  реализация единой политики в сфере  профессионально-технического образования, устранение отличий в содержании и  терминологии в процессе подготовки конкурентноспособного на рынке труда квалификационного рабочего по профессии «Сварщик» и обеспечения  признания квалификации  и документов про полученную  профессиональную подготовку на  национальном и международном уровнях.

Во время аттестации все  учащиеся, как по теории, так и по практике, сдали  экзамены на «хорошо» и «отлично» и получили сертификаты и дипломы сварщика международного образца по двум специализациям: «Ручная дуговая сварка покрытым электродом» и «Механизированная сварка плавящимся электродом в среде защитных газов».

Сентябрь 2013

Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика