Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1132

Всеукраїнський тиждень права

 

          10 грудня 1948 року Організація Об'єднаних Націй прийняла Загальну декларацію прав людини, що проголошує права людини і громадянина. У Декларації заявлено також, що всі люди мають рівні права, які не залежать від їх особистих відмінностей і від різниці в політичних системах їх країн.

         Необхідність організації правового виховання учнівської молоді зумовлена розбудовою Української держави, існування якої немислиме без відповідного рівня правової культури її громадян, інтенсивною трансформацією правової системи, необхідністю подолання правового нігілізму та правової неграмотності.

         Мета правового виховання учнів — формування в них правової культури громадянина України, що складається передусім зі свідомого ставлення до своїх прав і обов'язків перед суспільством і державою, закріплених у Конституції України, з глибокої поваги до законів і правил людського співжиття, готовності дотримуватися й виконувати закріплені в них вимоги, що виражають волю та інтереси народу, активної участі в управлінні державними справами, рішучої боротьби з порушниками законів.

         У ДПТНЗ «Краматорський центр професійно – технічної освіти» були проведені наступні заходи відносно відзначення Всеукраїнського тижня правових знань:

- урочиста лінійка, присвячена проведення Всеукраїнського Тижня правових знань;

- бесіди з учнями Центру на такі теми як:  «Конституція України – основний нормативно – правовий акт України», «Значення Конституції України у вихованні», «Права громадян та Конституція України», «Права неповнолітніх дітей, які закріплені в Конституції України»;

- відкритий  урок у групі ПР-15 з дисципліни «Основи правових знань» з теми: «Правове регулювання охорони праці»;

- виставки плакатів;

- підготовлені методичні розробки виховних заходів стосовно відзначення Всеукраїнського Тижня правових знань.

       З метою підвищення рівня знань керівників навчального закладу щодо нового антикорупційного законодавства та відповідальності за його порушення 08 грудня начальник організаційно-правового відділу Краматорського міського управління юстиції Кобильнікова В.М. провела лекцію для керівників Центру на тему «Шкода від корупції» з подальшим обговоренням Закону України «Про запобігання корупції».

       Підсумком проведення Всеукраїнського тижня правових знань є формування в учнів ДПТНЗ «Краматорський центр професійно – технічної освіти» знань з питань правової культури, правового захисту та законодавства. Набутий досвід, спілкування, проведені заходи дають позитивний результат, а саме зменьшують рівень злочинності, попереджують правопорушення.

 

Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика