Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1132

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТЕЛЕМІСТ

«КОНСТИТУЦІЯ – ОСНОВА ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ УКРАЇНИ»

     23 червня 2016 року викладачі та учні  Краматорського центру професійно-технічної освіти прийняли участь у Всеукраїнському телемості, присвяченому 20-тій річниці Конституції України.

      Свої професійно-технічні навчальні заклади представили 8 учасників зі всіх куточків нашої країни. Це ПТНЗ Донецької, Луганської, Миколаївської, Волинської, Хмельницької, Чернігівської області та міста Києва. Глядачами цього заходу стали 141 професійно-технічний навчальний заклад України.

    О 10.00 годині директор НМЦ ПТО у Донецькій області Е.В.Гончаров привітав всіх учасників телемосту з Днем Конституції та побажав творчої наснаги, великих успіхів та мирного неба!

     Нашому рідному Центру випала честь першим представити свій навчальний заклад. Вступними словами та привітанням звернулася до учасників викладач української мови та літератури Роман Л.В. Проникливо та душевно учениця гр.СР-14 Катерина Кубрак прочитала вірші, присвячені рідній мові та Україні. Учениця гр.ПР-15 Бондаренко Світлана підготувала цікаву доповідь про наше рідне місто Краматорськ, розповівши про історію заснування міста, визначні пам’ятки та промислові гіганти машинобудування.

     Учениця гр. ПР-15 Медер Карина представила наш навчальний заклад, розповівши про історію, матеріально-технічну базу Центру, підготовку робочих кадрів для базового підприємства ПАО «НКМЗ». Також Карина розповіла про робітничі професії за якими навчаються наші учні, про видатних викладачів та професійні досягнення Краматорського центру ПТО.

     Учениця гр.ОПО-15 Христина Кінденко виступила з промовою про участь педагогічного колективу та учнів у всеукраїнських, обласних, регіональних та місцевих заходах, оглядах-конкурсах художньої самодіяльності, виставках декоративно-прикладної творчості.

     Учень гр.ОПО-15 Єгор Котеля розповів про навчально-виробничу практику наших учнів на ПАТ «НМКЗ», гарантоване працевлаштування за отриманою кваліфікацією на підприємства міста і області, про реалізацію права на труд для перспективної молодої робочої зміни нашої держави.

      Після виступу всіх учасників телемосту Е.В. Гончаров висловив подяку ПТНЗ України за активну участь у заході.

      Програми усіх учасників телемосту були настільки яскравими, цікавими та змістовними, що ми отримали відповіді на усі запитання, що виникали. Дуже цікаво було побачити різні куточки України очима молоді.

      Приємно було побачити відгуки інших навчальних закладів про виступи наших учасників: «Дякуємо, милі україночки донечанки, за чудовий початок заходу, який вам вдалося створити».

Зі святом Вас, шановні!

 

Соціальний педагог Краматорського центру ПТО               Наталія Корольова

Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:



Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22



MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика