Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1132

 

Велич рідної мови

   5 квітня в Краматорському центрі професійно-технічної освіті  урочисто відкрили новий  кабінет української  мови та літератури. Робота зі створення кабінету зайняла більше півроку: виготовлялися нові меблі, силами педагогів робився ремонт, підбиралася література, закуповувалося обладнання. І тепер новий кабінет української мови та літератури починається з гармонії в усьому: від дверей, прикрашених державним символом України – тризубом і «вишитим» орнаментом, до останнього номера фахового журналу, для якого відведено своє місце. 

   Інтер'єр кабінету незвичайний. Виконаний він в українському стилі. Чого там тільки немає! Це велика світла кімната. Через великі пластикові вікна до кабінету ллється сонячне світло, яке робить кабінет ще просторішим. На вікнах висять білі тюлеві фіранки та ламбрекени з декоративної рушникової тканини з бубонами. Задню стіну прикрашають декоративні фотошпалери з картиною українського села, що за кольором і текстурою гармоніюють із стінами та меблями й надають можливості регулювати освітлення кабінету, створювати оптимальні умови навчання. Довершують образ кабінету фрагменти цегляного оздоблення, що імітують дике каміння. Дух справжнього українського народу, будинків з солом'яними дахами, хуторів, Тараса Шевченка і Івана Франка - ось чим пронизаний новий кабінет української мови та літератури!

    Проте основна мета будь-якого навчального кабінету полягає у створенні сучасних, оптимальних умов для організації і підвищення якості навчально-виховного процесу на уроках, тому  наш кабінет не тільки затишний, а ще й оснащений новими меблями та інформаційно-технічними засобами навчання, які дозволяють активно використовувати мультимедійні методи. Над сучасною 5-поверхневою дошкою встановлено плазмовий телевізор. Кабінет підключений до всесвітньої мережі Інтернет. На робочому столі викладача  є ноутбук та принтер.

   Кабінет обладнано багатофункціональною шафою, у якій зберігаються нормативні документи, документація навчального кабінету, друковані посібники, дидактичні матеріали з мови та літератури, тестові завдання, тематичні папки, зразки кращих учнівських робіт та проектів, матеріали позакласної роботи, підручники, хрестоматії, програмна художня та наукова література, експозиційні матеріали, таблиці , методичні посібники, словники. На середніх полицях шафи, прикрашених рушниками, встановлений портрет Т.Г.Шевченка, лежить томик «Кобзаря» та гарний український віночок, а поряд створена етнографічна виставка українського керамічного посуду.

   Парти, стіл викладача, фасади шафи теплого кольору, що надає кабінету святкового настрою та пробуджує в учнів бажання пізнавати нове.

   Все це сприяє створенню емоційного настрою, формуванню та розвитку в учнів естетичних смаків, вихованню поваги та любові до рідної мови, історії та культури як основи буття народу.

     У церемонії відкриття кабінету взяли участь директор навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Донецькій області Гончаров Е.В., адміністрація, учні та педагоги Центру. Едуард В’ячеславович  побажав учням величезної удачі, неймовірної радості, неземного натхнення, чудового настрою в новому кабінеті, успіхів у навчанні  і, звичайно ж, вивчати, любити та поважати рідну українську мову, бути гідними громадянами нашої держави! 

Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика