Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1132

Веселі та активні!

    З нагоди відзначення Дня захисту дітей та з метою пропаганди здорового способу життя серед учнівської молоді 9 червня 2016 року учні Краматорського центру професійно-технічної освіти прийняли участь у молодіжному міському квесті серед команд вищих та професійно-технічних навчальних закладів міста, який організували Управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради сумісно з Краматорський центром розвитку вільної молоді «Майбутнє».

 

 

     Від нашого навчального закладу прийняла участь команда під назвою «Стріла», учасниками якої стали найактивніші та найвеселіші учні груп ОПО-15 та ССП-15. Захід проходив під назвою «По следам фантастов», а локації були представлені найрізноманітнішими героями: безголовий вершник, чеширський кіт, зачаровані шахи, Шалтай-Болтай, Чорна борода, Труляля і Траляля та інші. На кожній локації було два завдання на тему героя, наприклад для Шерлока Холмса необхідно було відгадати загадку, а Траляля і Труляля просили з ними станцювати. А після виконання завдання команди отримували бали та рядки, які вкінці необхідно було зібрати у вірш. 

 

Прийнявши участь у молодіжному квесті всі учні показали високий рівень фізичної підготовки, змогли випробувати себе на швидкість, кмітливість та гострість розуму, а також отримали безліч позитивних емоцій та вражень!

За підсумками квесту команда «Стріла» була нагороджена грамотою Управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради «За участь в молодіжному КВЕСТі серед команд вищих, професійно-технічних навчальних закладів міста та за активну участь в розвитку молодіжного руху Донеччини».

 

Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:



Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22



MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика