Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1132

Великодні дзвони

 

Христос Воскрес! Усе радіє.

Сміється сонечко з небес,

Прозора річечка леліє –

Христос Воскрес!

 

         28 квітня 2016 року мешканці гуртожитку Краматорського центру професійно-технічної освіти, разом з вихователем Гордієнко О.М., бібліотекарем Гончаровою І.В. та психологом Житенко А.С., відзначили наближення найвеличнішого християнського свята – Великодня.

         Підготовка до «Великодніх дзвонів» йшла неймовірно активно: під керівництвом вихователя гуртожитку Гордієнко О.М. учні розписували писанки, прикрашали паски, відтворювали пасхальний інтер’єр. Результатом такої злагодженої плідної роботи стала Великодня виставка, на якій були представлені українські рушники, писанки, паски та найяскравіша зірка виставки – Пасхальне деревце, оздоблене писанками, прикрашеними стрічками та бісером.

          Чарівний вечір напередодні Великодня почався з невеликого екскурсу  в історію цього свята та його традиції задля того, аби учні усвідомили, що саме несе в собі Великдень.

А потім почалися найрізноманітніші ігри та забавки… Учні «розмальовували писанки», зображуючи їх на папері з зав’язаними очима, грали у «Дзигу», розкручуючи писанки, катали яйця з горки, відгадували загадки та просто весело проводили час.

         Коли ж мешканці гуртожитку вдосталь насолодилися Великодніми забавами, їх чекав ще один приємний подарунок – святкова трапеза, де вони у дружній компанії змогли насолодитися чарівним смаком виготовлених ними самими пасок та писанок.

        І незважаючи на дощ і сирість за вікном, атмосфера у гуртожитку в цей вечір була напрочуд теплою, радісною та жвавою. «Великодні дзвони» надали учням змогу глибше пізнати традиції українського народу, стали ще однією сходинкою на шляху виховання в учнів любові до свого коріння, поваги до свого народу, його традицій, минулого і сьогодення.

Христос ВОСКРЕС!!!!!

Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика