Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1132

«Розумні технології» в охороні навколишнього середовища

Беручи участь в українсько-німецькому проекті «Реформа професійно-технічної освіти з урахуванням енергоефективності» Краматорський центр професійно-технічної освіти ввів в навчальний процес актуальні в наш час предмети «Основи Енергоефективності» і «Основи раціоналізаторства і винахідництва». Викладач-методіст Оніщенко С.Я. вивчив національний і міжнародний досвід з використання поновлюваних джерел енергії, пристрій обладнання по їх використанню. Сергій Якович разом з викладачами Залепою Н.А., Смирновим А.М. і учнями - учасниками предметного гуртка «Зварювальник» виготовили різні види діючих моделей обладнання: вітроустановку, сонячний колектор, сутінковий вимикач енергії, теплові насоси, лабораторний стенд вимірювання споживання електричної енергії різними видами ламп освітлення.

Діюча модель сонячного колектора, виготовлена ​​Онищенко С.Я., наочно демонструє доцільність використання поновлюваних джерел енергії. Так, за 30 хвилин вода, яка знаходиться в колекторі, нагрівається з температури 10-11 ° С до 55 ° С, перебуваючи в приміщенні з температурою навколишнього повітря 16-18 ° С.

 

                                                                         

 

        Усі винаходи були спрямовані на національний конкурс «Енергія і середовище - 2011». В обласному турі конкурсу діючі моделі зайняли 1 місце, а модель сонячного колектора зайняла 3 місце в національному турі. Викладач-методист Онищенко С.Я. нагороджений сертифікатом учасника Національного туру Міжнародного конкурсу з енергоефективності «Енергія и середовище - 2011» та дипломом за зайняте 3 місце.

Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика