Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1132

Тиждень Революції на граніті

         У 1990 році відбулися вибори до Верховної Ради УРСР, на яких парламентську більшість утворили комуністи («Група 239», а демократи, сформувавши Народну Раду, у підсумку мали 126 мандатів. Після проведення виборів їх громадянська активність помітно зменшилася, натомість молодь вважала, що третина голосів демократів у Верховній Раді не є перемогою. Тому студенти вирішили активізувати власні дії.

 

         

       Ідея проведення акції, основою якої мало стати студентське голодування, виникла влітку в київській УСС, яку підхопило «Студентське Братство Львівщини». Добрі стосунки між членами організацій та високий рівень організаційної підготовки стали запорукою успішного проведення акції. Одностайно визначили день початку акції, форми, методи, вимоги. Зокрема, кияни висунули три основні вимоги: перевибори ВР УРСР, націоналізація майна КПУ та ЛКСМУ, не допущення підписання нового союзного договору, а львів'яни додали ще дві: відставка Масола та прийняття рішення про військову службу громадян УРСР виключно в межах республіки. Акцію планували розгорнути на прощі Жовтневої революції, розгорнувши наметове містечко.

            У Краматорському центрі професійно – технічної освіти були здійснені наступні заходи відносно 25 – Річниці «Революції на граніті»:

          На уроках історії України були надані необхідні знання учням всіх груп відносно значення Революції на граніті як першої студентської революції в Європі

         У зв’язку з 25-річницєю Революції на граніті учні Краматорського Центру професійно – технічної освіти  зробили пам’ятні фото та вшанували дану історичну подію. 

         У учнів Краматорського Центру професійно – технічної освіти після проведення заходів щодо 25-річниці Революції на граніті сформувалося позитивне враження відносно значення Революції на граніті, учні зрозуміли важливість даної історичної події. 

Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика