Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1132

Своєю Україною пишаємось!

 

Рідна моя Україно!

За дітей, що славлять рідний край,

Я тобі вклоняюсь знову й знову,

Розквітай, моя земля казкова,

На добро і щастя розквітай!

 

    З метою створення умов для творчого розвитку та підтримки обдарованої учнівської молоді, виховання у підростаючого покоління любові та поваги до України 23.03.2016 року ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» прийняв участь у традиційному весняному святі творчості – зональному огляді-конкурсі самодіяльної художньої творчості серед професійно-технічних навчальних закладів Донецької області.

Кожен конкурсний номер, представлений на сцені палацу культури «Будівельник», будь то вірш, танець чи пісня, був насичений патріотизмом, надією та повагою до Батьківщини та її Героїв!

Творчий колектив ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» представив всім присутнім конкурсну програму «Своєю Україною пишаємось».

Під бурхливі оплески залу виступ навчального закладу красномовними словами

«Я маю право жити на землі,

Творити, дихати, навчатись,…

Примножувать багатства всі її,

Своєю Україною пишатись.»

відкрила заступник директора з навчально-виховної роботи Александрова Д.С.

У світлі яскравих вогнів задекламував патріотичний, відвертий вірш «Я українець та цим пишаюся!» Щербаков Олександр, вклавши в нього всю відданість і гордість за свою державу. Перед усіма присутніми Олександр постав взірцем мужності, сили та надійності.

З проникливою і чуттєвої піснею «Прошу в неба» продовжила виступ навчального закладу Рижонок Маргарита, яка силою свого чарівного голосу змогла донести до присутніх почуття тисяч матерів, чиї сини стоять на варті миру в Україні. Запалити яскравий вогник у душі кожного Маргариті вдалося й іноземною піснею «Sir Duke».

Керівник творчого колективу Центру Александрова Д.С. подарувала глядачам душевну українську пісню «Грай, моя мила, музико, грай». Зал плескав стоячи!

Також в програмі не обійшлося і без гумористичних ноток. Талановитий викладач Труш В.Ф. розповів яскраві гуморески Павла Глозового «Пішов синок у армію» та «Інтелігентна розмова».

    Хореографічний ансамбль «Вітерець» змусив завмерти всіх глядачів перед неповторністю рухів українських танців «Ой у вишневому саду» і «Дівочий перепляс».

За підсумками проведеного огляду-конкурсу ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» посів почесне ІІ місце.

Також приємним доповненням до отриманої нагороди стало вручення грамоти учениці Рижонок Маргариті за почесне ІІ місце у обласному етапі Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю-конкурсу юних вокалістів «Пісня над Бугом» в номінації «Естрадний спів».

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика