Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1021

Домашнее задание

Сшп 12          Твр

Стискін Г.М. РевнівцевТехнологія механічної обробки на металообробних верстатах.

Тема 8. Технологічні процеси обробки типових деталей.

                Класифікація  деталей оброблюваних на токарних, фрезерних, шліфувальних, свердлувальних верстатах; технологічні особливості їх обробки. Загальні принципи технологічних процесів обробки типових деталей.

                Типові технологічні процеси. Особливості розробки технологічних процесів на обробку одиничної деталі і партії деталей; послідовність операцій з раціональним використанням технологічних можливостей устаткування та інструменту. Заходи  по скороченню машинного часу.

                Вибір раціональних режимів обробки. Екологічна точність обробки. Безпека праці, як одна із основних вимог до розробки технологічного процесу. Порядок оформлення маршрутної, операційної і іншої технологічної документації в відповідності до стандартів (ЄСТД). Основні напрямки підвищення продуктивності праці, підвищення якості і довговічності продукції, зниження собівартості та економії матеріалів. Раціональна організація праці і обслуговування робочого місця верстатника.

                Складання технологічних процесів обробки типових деталей складністю 4-го розряду з використанням нормативних та довідкових матеріалів.

Стр. 200-216

Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+380958801689


MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика