Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1132

Славимо рідний край

 

          Осінь 2015 року ознаменована ювілеями: 75-річчям з дня заснування професійно-технічної освіти України, 147-річчям з дня заснування міста Краматорська, 81 річницею ПАО НКМЗ та 61 річницею Краматорського центру професійно-технічної освіти. На передодні свят з учнями проводиться безліч виховних заходів: конкурси плакатів і газет, конкурси професійної майстерності, конкурси учнівської прозової та поетичної творчості тощо. А 23 вересня з привітаннями у гості до учнів та педагогів Центру завітав гурт «Мрія» (художній керівник гурту - Озорнов Анатолій Миколайович). Гурт існує з 1997 року, неодноразово виступав для ветеранів праці, в цехах ПАТ НКМЗ, в госпіталі м.Слов’яногірська, на сцені Палацу культури ПАТ НКМЗ та  на обласному фестивалі «Вересневі роси».

       У теплій та затишній атмосфері ветерани співали пісні, що народилися в народі. У своїх піснях вони славили на віка завод НКМЗ, який є гордістю всієї України, та наше славетне місто машинобудівників Краматорськ – прекрасне місто пісні та праці. Місто, що «стало  опорою, щастям та причалом для кожного з нас», та якому в цьому році виповнюється  147  років.

       Зі сцени лунали мелодії народних пісень, молоді душею співаки полонили  глядачів своїм талановитим виконанням, енергією, теплотою та чудовими національними костюмами. Виступ гурту викликав великий інтерес і зацікавленість учнів та працівників Центру. Дружніми оплесками вони підтримували  виступаючих, які у своїх піснях оспівували рідний край, тисячолітню мудрість і традиції  українського народу.

       Гості побажали учням  та працівникам Центру здоров’я, щастя, миру, бути справжніми громадянами української держави, пишатися та дорожити славою рідного міста. Учні віддячили виконавців солодкими подарунками.

 

Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика