Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1132

ШКОЛА ПЕРЕДОВОГО ПЕДАГОГІЧНОГО ДОСВІДУ «ПРАВОВЕ ВИХОВАННЯ І ПРОФІЛАКТИКА ПРАВОПОРУШЕНЬ СЕРЕД УЧНІВ ПТНЗ»

 

       В ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» 24 лютого 2016 року відбулося засідання Школи передового педагогічного досвіду «Правове виховання і профілактика правопорушень серед учнів ПТНЗ» для заступників директора з навчально-виховної роботи Краматорсько-Слов'янського регіону.

Відкрила засідання в.о. завідувача кабінетом загальноосвітньої підготовки та виховної роботи НМЦ ПТО у Донецькій області Долініна Т.І., яка підкреслила актуальність даної теми.

Доповідь «Профілактика бездоглядності та правопорушень неповнолітніх і їх відхилень у поведінці», заснований на досвіді роботи співробітників Центру, представила заступник директора з навчально-виховної роботи ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти», керівник секції заступників директора ПТНЗ з навчально-виховної роботи Краматорско- слов'янського регіону Александрова Д.С. В ході виступу Александрова Д.С. розкрила основні напрямки роботи щодо профілактики правопорушень серед неповнолітніх, труднощі, з якими стикаються педагоги при проведенні вищевказаної роботи. Також був зроблений акцент на причинах девіантної поведінки підлітків. В ході спілкування з колегами проходило живе, активне обговорення отриманої інформації, педагоги обмінювалися своїм досвідом і ділилися своїми труднощами в проведенні даної роботи.

У другій частині засідання відбулася презентація з елементами демонстрації комплексної програми соціально-психологічного тренінгу, спрямованого на профілактику правопорушень.

Програма «Вчимося приймати рішення» була спільно розроблена заступником директора з НВхР Александрової Д.С. і практичним психологом Житенко А.С.

Присутнім був представлений фрагмент з проекту, для того, щоб вони в першу чергу змогли на собі відчути ефективність даного методу роботи.

З учасниками були проведені тренінгові вправи, а всі теоретичні моменти були пояснені. По закінченню такого інтерактивного виду роботи всі члени засідання охарактеризували проведене міні-заняття як пізнавальне, результативне, інформаційне, емоційне, творче, доступне та ін.

Всі ці відгуки говорять про те, що даний вид роботи може бути дуже корисний при роботі, спрямованої на профілактику правопорушень у підлітковому середовищі.

Засідання Школи передового педагогічного досвіду «Правове виховання і профілактика правопорушень серед учнів ПТНЗ» для заступників директора з навчально-виховної роботи Краматорсько-Слов'янського регіону закінчилося на позитивній ноті, всі учасники ще тривалий час обмінювалися враженнями і робили для себе висновки з отриманої інформації.

Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика