Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1132

Що за диво – наша мова!

 

З  4 по 8 листопада 2013 року в Краматорському центрі професійно-технічної освіти пройшов Тиждень української мови, присвячений Дню української писемності та мови, який щороку відзначається 9 листопада. За православним календарем — це ще й день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця.

Важливими заходами тижня української мови стали урочиста лінійка «І йшли віки, і були українці, і створили слово українське», яку провели члени літературного гуртка «Художнє слово» та викладач української мови та літератури Роман Л.В., конкурс плакатів і газет, присвячений Дню української писемності та мови, конкурс читців – декламаторів «Що за диво – наша мова».

 

 

І традиційно напередодні свята, 8 листопада, стартував Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика, головна мета якого — утверджувати державний статус української мови, підносити її престиж. У І турі конкурсу взяли участь 25 учнів І, ІІ курсу та груп ТУ Краматорського центру професійно-технічної освіти. Переможці цього етапу будуть направлені для участі у регіональному етапі конкурсу.

 В останні роки в Краматорському центрі професійно-технічної освіти свято української писемності та мови отримало своє продовження в громадській акції «Калинова гілка». Суть акції полягає в популяризації вживання української мови в усіх сферах суспільного життя. Організатори акції,  члени літературного гуртка «Художнє слово» та викладач української мови та літератури Роман Л.В., запропонували учням та педагогічним працівникам Центру взяти участь у флешмобі — в цей день розмовляти та писати виключно українською.

Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика