Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1132

Шануємо творчу спадщину Т.Г. Шевченка

 

          6 жовтня 2015 року на базі ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» відбулося урочисте відкриття першого етапу VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Відкрила перший етап конкурсу викладач української мови Краматорського центру професійно-технічної освіти Роман Л.В. Свято відбулося в читальному залі бібліотеки Центру, який оформили учні групи СР-14 під керівництвом викладача української мови і літератури. До участі в конкурсі були запрошені всі, хто творчо мислить. Учасників конкурсу привітали директор Центру Болтенко О.І. та заступник директора з навчальної роботи Корольова Н.О. Для учасників і гостей конкурсу виступили з українськими поезіями та піснями учні груп ПР-15 та СР-15. У конкурсі взяли участь 22 учня:  10 учнів 1 курсу, 7 учні ІІ курсу і 5 учні груп ТУ.

          Згідно з Положенням про мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка в Центрі створено оргкомітет та журі, до складу якого ввійши заступник директора з навчальної роботи Корольова Н.О. та викладачі методичної комісії гуманітарного циклу: Роман Л.В., Хитра А.В., Середня А.В. Викладачем Роман Л.В. були підготовлені завдання конкурсу та критерії оцінювання.

Журі Конкурсу  визначило  за  результатами  І  етапу Конкурсу його  переможців з  урахуванням  максимально  набраних  балів  за виконані завдання відповідно до критеріїв їх оцінювання:

І місце – Кубрак К. (група СР-14, ІІ курс)

ІІ місце – Бондаренко С. (група ПР-15, І курс, група ТУ)

ІІІ місце -  Тихонова О. (група ПР-15, І курс, група ТУ)

Вітаємо переможців першого етапу VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та їх батьків!

Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика