Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1132

Розквітай же, рідна українська мово!

21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови. Це відносно молоде свято – до календарів усього світу воно увійшло тільки у 1999 році.

І в Україні це свято також лише почало писати свою історію, хоча сама проблема української мови на українських землях нараховує кілька століть. У  ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» теж відбулися святкові заходи до Міжнародного дня рідної мови.

Протягом тижня учні 1,2 курсів писали диктант «Мова – душа народу». У бібліотеці Центру працювала виставка книг «Джерела українського слова» та відбулася вікторина для шанувальників рідного слова «Слово наше рідне – слово українське».

На уроках української та зарубіжної літератури під час поетичних хвилинок учні та викладачі читали вірші про красу і багатство рідної мови та створили вернісаж висловів про мову «І возвеличимо на диво і розум наш, і наш язик…». 21 лютого, в Міжнародний день рідної мови, учні та педагоги Центру були присутні на міському святі «Рушникова доля українського народу». 22 лютого викладачі української мови та літератури, зарубіжної літератури, іноземних мов, художньої культури взяли участь у віртуальній вікторині та Інтернет-панорамі, присвяченим Дню рідної мови. Викладачі разом з учнями писали реферати, есе, творчі роботи, присвячені рідній мові.

Святкування Дня рідної мови дає кожному з нас розуміння того, що українська мова – наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава, розширює знання про красу і багатство рідної мови, пробуджує в наших душах почуття національної гідності, почуття поваги до всього свого, українського, бажання розмовляти рідною мовою.

Учні-учасники святкової лінійки «Розквітай же, рідна українська мово!» привітали весь колектив Центру з Міжнародним днем рідної мови та побажали щастя, добра, нових здобутків в ім’я України! Нехай материнське слово буде для всіх нас оберегом.

 

 

 

Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика