Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1132

Професіонал. Відмінник. Переможець.

10 квітня 2013р. на базі Донецького індустріально-педагогічного технікуму відбувся ІІІ Відкритий обласний конкурс професійної майстерності з професії «Зварник-2013».

Конкурс складався з теоретичної частини - 30 тестів на 20 балів і практичної - зварювання зразків на 80 балів. У конкурсі брали участь 43 учня ПТНЗ випускних курсів та студенти ВНЗ 1-2 рівнів акредитації. Краматорський центр професійно-технічної освіти представляв учень групи СП-12 «Зварник»Шепілов Едуард Сергійович.

Приймали і оцінювали зварювальні зразки компетентне журі у галузі зварювання. Спочатку зразки перевіряли візуальним контролем, потім трубні з'єднання випробували під тиском 5 атмосфер, 30% зразків пройшли випробування. Журі оцінювало роботи за трьома номінаціями: «Зварник труб»; «Зварник листових конструкцій»; «Зварник напівавтоматичного зварювання». У дуже нелегкій боротьбі наш учень Шепілов Едуард посів ІІІ місце у найскладнішій номінації «Зварник труб». Вручаючи дипломи та грамоти переможцям конкурсу, журі оголосило подяку майстрам виробничого навчання і директору навчального закладу за найкращу підготовку за професією «Зварник-2013».

Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика