Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1132

Професійне свято!

     28 вересня учні та співробітники Краматорського центру ПТО відсвяткували День працівників професійно-технічної освіти та День вчителя.

    Сьогодні система професійної освіти доводить свою необхідність так само, як і багато років тому, - відкриває дорогу для багатьох юнаків і дівчат у доросле, професійне життя.

    На свято в Центрі зібралися учні, педагоги, і всі співробітники навчального закладу. Святковий концерт з великою танцювальної та вокальною програмою підготували учні 1-3 курсів. Учні влаштували справжнє театрально-музичне шоу, яке не залишило нікого з гостей байдужими. 

   Святкування Дня працівника профтехосвіти стало в черговий раз днем ​​підведення підсумків, позначення основних шляхів на майбутнє з нагородженням кращих у своїй справі професіоналів. 

      Директор Центру – Болтенко Олександр Іванович щиро привітав педагогів і співробітників з професійним святом.

    Ліричною композицією «Любить ло слез» учень групи ЕГС-16, Юзьков Владислав та Солошенко Юлія (гр. ОПО-15) з хореографічним номером «Ніжність» захопили глядачів своїм чуттєвим виконанням.

    Продовжили святковий концерт «золоті голоси» нашого Центру:

    Бурсакова Світлана, група ОПО-15, Рижонок Маргарита група ПК-15, Пащенко Олександра група ПР-16

   Мистецтво ведення бою продемонстрували представники клубу змішаних єдиноборств «Українські отамани», учні групи ССП-15 Лихобаба Володимир і Білицький Владислав, яким асистували Білогур Максим і Дюбленко Віталій.

    Приголомшливий танець - контемп продемонструвала учениця групи ПР-16 Денисенко Юлія.

    Завершив свято запальний «Флешмоб», підготовлений нашими учнями.

  Ще раз дякуємо всім хлопцям та дівчатам за подаровані емоції, а нашим шановним педагогам бажаємо наснаги, творчого натхнення та реалізації усього задуманого.

Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика