Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1132

Проблема рабства в наш час

       Рабство належить до тих негативних явищ, котрі існують ще із давніх-давен. Упродовж розвитку суспільства воно постійно зазнавало змін як за формою, так і за змістом. Досягнувши свого найбільшого розвитку і поширення у рабовласницьку епоху, рабство та пов’язана із ним работоргівля до цього часу не зникли, а наразі отримали у світі своє продовження ще у більш потворному вигляді.

       Згідно зі спільними планами ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» та Краматорського міського центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, а також в межах акції «16 днів проти насилля», співробітники Краматорського відділу молоді та спорту за участю представника Міжнародної організації з міграції Мацків В.В. провели з учнями Центру бесіду на тему: «Працевлаштування за кордоном. Протидія рабству в наш час».

        Під час заходу спеціалісти розповіли про можливі види та причини, через які людина може потрапити в рабство.

      Дуже важливим слід вважати те, що учні досить обізнані в даній темі. Більшість з них знає, як необхідно діяти в підозрілих ситуаціях.

        Окремий акцент було зроблено на досить розповсюдженому явищі в наш час – навчанні за кордоном. Спеціаліст пояснила, що найбільш важливою умовою для того, щоб не опинитися в небезпеці, є знання мови тієї країни, де проходитиме навчання.

        В цілому, бесіда пройшла в теплій та дружній атмосфері. Учні проявляли зацікавленість та усвідомлювали важливість даної проблеми в сучасному суспільстві.

        

        В наш важкий час педагогічний колектив дуже турбується про те, щоб молоді покоління в майбутньому не потрапили в халепу під назвою «Рабство». Тому з відповідально добирають інформацію та застерігають учнів від можливих помилок. 

Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика