Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1132

Пожежна безпека в ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти».

 

       Пожежа була і є найнебезпечнішим стихійним лихом. Внаслідок пожеж гине та отримує опіки значна кількість людей. Пожежі приносять великі матеріальні збитки, руйнування осель, промислових споруд, знищення сільськогосподарських угідь та лісів. Хотілося б звернути увагу на прості, але водночас необхідні знання правил пожежної безпеки. Бо, як відомо, найкращий спосіб захиститися від пожежі – не спричинити її.

      Але поміж усіх причин виникнення пожеж головну роль (понад 60%) відіграє людський фактор. Людина є головним джерелом пожеж, тому кожен повинен знати і виконувати правила пожежної безпеки.

       Треба пам’ятати, що пожежу краще попередити, ніж ліквідувати!

З 6 по 12 червня 2018 року в ДПТНЗ «Краматорський центр професійно - технічної освіти» були проведені заходи щодо попередження пожеж через пустощі з вогнем.

     Головним завданням цього заходу було привернути увагу педагогічного колективу та учнів на посилення пожежної безпеки у навчальному закладі та під час літнього відпочинку, особливо за умовами спекотної погоди.

     Протягом тижня були проведені наступні заходи:

  • у всіх навчальних групах були проведені виховні години за темами: «Причини виникнення пожеж та засоби боротьби з ними», «Протипожежна безпека», «Правила пожежної безпеки на території навчального закладу». Учням була донесена інформація про безпечну поведінку при користуванні вогнем та про первинні засоби пожежогасіння;

  • у бібліотеці була проведена виставка літератури та посібників, присвячена протипожежній безпеці. Розглядаючи яскраві плакати та пам’ятки, учні наочно побачили причини та наслідки пожеж;

  •  щоб застосувати отримані знання та навички, учні разом з працівниками провели протипожежні заходи на території Центру - прибрали суху траву, щоб попередити її займання.

      У Центрі діє служба охорони праці, яка під керівництвом директора сумлінно стежить за дотриманням правил пожежної безпеки працівниками та учнями. Служба охорони праці веде роз’яснювальну роботу стосовно безпечної праці та навчання. У Центрі проходять різноманітні заходи з охорони праці та Цивільного захисту з метою популяризації знань правил пожежної безпеки. Кожен рік працівники Центру та учні відпрацьовують план евакуації при пожежі. Такі заходи формують уміння прогнозувати небезпечні ситуації та знаходити правильні рішення у надзвичайних ситуаціях. Увесь педагогічний колектив прищеплює учням навички безпечної поведінки під час навчання, праці та відпочинку, спрямовані на збереження здоров’я та життя.

       Пожежа – жахлива стихія вогню, з якою дуже важко боротися. Кожна людина це знає. Ми закликаємо Вас бути завжди обережними при користуванні з вогнем і пам’ятати про наслідки пожежі. Не забувайте просту істину, яка стала девізом безпеки: «Небезпеку легше попередити, ніж її ліквідувати та боротися з нею».

Пам’ятайте: вогонь помилок не вибачає!

Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика