Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1132

Покрова – свято весіль

 

         14 жовтня відзначають свято Покрови Пресвятої Богородиці, або як кажуть  в народі Святої Покрови – головне християнське свято осені.

         У форматі Всеукраїнського місячника бібліотек у бібліотеці Краматорського Центру  проводився літературний вечір «Прохаємо Покровоньку од лиха укрити», де дівчата продемонстрували обряди, які у давнину проводились у народі до цих свят. Також бібліотекар Гончарова І.В. сумісно з працівниками Центральної міської публічної бібліотеки провели виховний захід «Покрова – свято весіль», тому що саме ця пора традиційно знаменувала початок сезону сватання та весіль на Україні.

 

         Учні ознайомились з історією національних українських костюмів, вишивки, звичаями українських обрядів, традиційними народними піснями і танцями які і досі існують у окремих регіонах Україні. Хлопці та дівчата переглянули відеоролики з весільними обрядами та обрядами сватання, відео про особливості українських весільних нарядів молодят.

         Зустріч пройшла у дуже приємній та теплій обстановці.

         Завдяки проведенню таких заходів учнівській молоді прививається любов до національних українських традицій, повага до рідної землі та шанобливе ставлення до історії держави.

Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика