Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1132

Пісня сіє в наших душах любов і мирЄ край, де найкращі в світі пісні,
І цвітом чарує калина,
Де сонечко вперше всміхнулось мені,
Де дім мій - моя УКРАЇНА!

 

        Українські пісні - це бездонна душа українського народу. Вони містять у собі таку силу уяви та багатство щирих переживань, що стали джерелом натхнення поетів та письменників.  Наш народ має багату скарбницю пісень, якими можна пишатися, як райськими квітами. Деякі з них пройшли крізь довгі століття і ще сьогодні причаровують блиском дорогоцінних самоцвітів. Одним з таких самоцвітів став відкритий обласний фестиваль-конкурс української пісні «Колесо фортуни», який відбувся 3 грудня 2015 року на базі ДНЗ «Костянтинівське вище професійне училище №113». Організаторами конкурсу виступили Департамент освіти і науки Донецький обласний державній адміністрації,  палац молоді «Юність».

       У яскравій і насиченій фестивальній програмі взяли участь вокальні колективи та солісти-вокалісти з 19 професійно-технічних навчальних закладів Донецької області. На конкурсі звучали, як сучасні, так і народні українські пісні. Краматорський центр професійно-технічної освіти на фестивалі представляла Рижонок Маргарита з піснею «Прошу в неба».

       Таланти юних виконавців оцінювало компетентне журі:

- Оксенчук Надія Володимирівна, директор департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації.

- Ковшова Світлана Веніамінівна - заступник директора з учбово-виховної роботи КЗ палац молоді «Юність».

- Козачок Олена Іванівна - завідуюча відділом декоративної і технічної творчості КЗ палац молоді «Юність».

- Каминіна Людмила Миколаївна викладач з класу сольного співу «Костянтинівської школи мистецтв»

- Бережна Алла Анатоліївна педагог з класу музично-теоретичних дисциплін та сольного співу «Костянтинівської школи мистецтв».

    Усі виконавці були чудовими, кожен по-своєму. Хтось порадував веселими и запальними піснями, а хтось зачарував ліричними и проникливими композиціями. Журі конкурсу визначили переможців, пісні яких підкорили серця усіх присутніх. За підсумками конкурсу Рижонок Маргарита посіла 1 місце і була нагороджена почесним дипломом і статуеткою у вигляді скрипкового ключа.

Фестиваль-конкурс «Українська пісня» показав, що молодь Донбасу творча і пісенна. І це свято ще раз довело, що пісня об'єднує український народ, и надає йому неабиякої сили.

 

 

 

 

       

 Щиро вітаємо нашу переможницю! В української пісні є майбутнє!

Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика