Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1132

Пишаємось своїми талантами


Для людини з талантом і любов'ю

до праці не існує перешкод.

Людвіг Бетховен

 

       Весна – найбільш обнадійлива пора року. Коли весною розквітають квіти та дерева, професійно-технічні навчальні заклади збирають стиглі плоди творчості учнів та інженерно-педагогічних працівників.

      23квітня 2018року у палаці культури та техніків ПрАТ НКМЗ відбувся заключний концерт переможців огляду-конкурсу самодіяльної художньої творчості, виставки декоративно-прикладної, технічної  та  фото-творчості учнів та педагогів ПТНЗ.

    У заключному етапі огляду - конкурсу брали участь учні та інженерно-педагогічні працівники з 25 професійно-технічних навчальних закладів Донецької області.

      Педагогічним колективом ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» була проведена дуже плідна, насичена робота по створенню умов для розвитку учнівської творчості, пошуку юних талантів і обдарувань, відродженню та збереженню скарбів української народної творчості, професійного зростання учнівської молоді.

       В холі палацу культури була організована виставка творчих експонатів. З самого ранку та під час проведення заходу панувала справжня творча атмосфера, учасники заключного етапу огляду-конкурсу мали змогу побачити зразки кращих робіт, відчути радість спілкування та обмінятися досвідом.

  Експонати, представлені творчим колективом ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» відрізнялися від інших своєю гармонійністю, креативністю, сучасністю та найголовніше - дієвістю.

    Нікого не залишили байдужими такі експонати, як корабель «Секрет», сувенірна гармата, підставка під квіти «Гармонія».

      Окремої уваги усіх присутніх заслуговували і діючі моделі, серед яких були представлені макети вертикально-фрезерного верстата, зубофрезерного верстата для нарізування зубів шевронних коліс кінцевою фрезою, пристрій для скручування Торсіон, а також тренажер «Зварювальний інвертор».

      Велику увагу привернув досвідчений педагог, викладач спецдисциплін з професії «Електрогазозварник», раціоналізатор Залепа М.А., який представив на розгляд журі свій черговий запатентований винахід «Універсальне пристосування для отримання нероз'ємних з'єднань кабелів і окінцювання під роз'ємні з’єднання», в якому безперечними перевагами один перехідний контакт. Члени журі з зацікавленістю слухали розповідь викладача про свій винахід, дуже щиро дякували за натхненну працю.технологій отримання окінцювання і нероз'ємних з'єднань кабелів є відсутність з'єднувачів з кольорових металів, а також у всіх випадках.

         Барвисті, яскраві та насичені роботи були представлені у номінації “Фототворчість”. Світлини, виконані в.о. директора Александровою Д.С., майстром в/н Стрельцовим С.В. та учнями навчальних груп, поєдналися у тематичній виставці “Краса і велич України”, які розкрили красу природи рідного краю, щирість людських посмішок та прагнення до самостановлення,  незалежності та професійного зростання українців.

      На вулиці всіх присутніх чекала виставка металевих пасхальних яєць, яка впродовж 21 дня радувала гостей та мешканців столиці. Серед пасхальних великодніх яєць було два від нашого навчального закладу. Вони були виготовлені з металевих прутів та декоровані символами України, всесвіту, вічної молодості, безсмертя, здоров’я, сили та витривалості.

     Отримавши неперевершені, неймовірніші емоції та враження від побаченого, усі присутні були запрошені у простору залу для перегляду заключного концерту та нагородження переможців. Серед учасників концерту були учні та педагогічні працівники нашого навчального закладу, які порадували глядачів гуморескою та чарівним співом.

           Завершенням довгого та насиченого дня стало  привітання членів журі та оголошення  підсумків виставки, за результатами якої  ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» посів:


І місце – у виставці-конкурсі «Техно-Україна. Techno-UA»;

І місце - у номінації «Декоративно-прикладна творчість».

ІІ місце – у номінації «Фототворчість».

     Учні та педагоги ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти вкотре довели, що для них немає нічого неможливого!

Вітаємо з перемогою!!! Бажаємо творчого натхнення,

нових звершень і перемог!!!

Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика