Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1132

Підкорюємо Всеукраїнські простори

 

    Колектив Краматорського центру професійно-технічної освіти в черговий раз довів, що виховує не тільки кваліфікованих та конкурентоспроможних робітників, а всебічно розвинуту, талановиту молодь. Це підтверджують успіхи, яких досягають наші учні на міських, обласних, та навіть Всеукраїнських творчих конкурсах.

     Так, 9-10 червня 2016 року на Поділлі відбувся Всеукраїнський конкурс виконавців естрадної пісні серед учнівської молоді професійно-технічних навчальних закладів «Подільська веселка».

      У конкурсі брали участь 23 учні професійно-технічних навчальних закладів з усіх куточків України. Відстоювати честь ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» та Донецької області випала честь юній, однак дуже талановитій виконавиці, учениці групи ПК-15 Рижонок Маргариті. Власним талантом, шармом та силою свого голосу Маргарита підкорила глядачів конкурсу.

За підсумками виступів усіх конкурсантів Рижонок Маргарита стала переможницею в номінації «Приз глядацьких симпатій» та була нагороджена дипломом Міністерства освіти і науки України!

Вітаємо Маргариту та бажаємо творчої наснаги та подальших перемог!

Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика