Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1132

Перший дзвоник пролунав!

 

Україна – це Я!

Україна – це Ти!

Україна – це Ми!

 

День знань – найбажаніше свято для тих, хто вирішив обрати для себе нелегкий шлях оволодіння професією.

Цього року перше вересня у одному з найкращих навчальних закладів професійної освіти Донецької області та України - Краматорському центрі професійно-технічної освіти було не лише святом знань, а й присвячене важливим датам для українського суспільства – 25-й річниці Незалежності та 20-й річниці Конституції України! Червоною стрічкою через усе свято простирався лейтмотив Єдності, Гідності та Незалежності українського народу!

 

Під звуки Гімну України почесне право підняти Державний прапор України отримали найкращі учні, відмінники та активісти  у навчанні Котеля Єгор (гр. ОПО-15), Кубрак Катерина (гр. СР-14) та Потапов Артем (гр. ССП-15).

Не оминули учні та педагоги Центру в цей день та хвилиною мовчання вшанували пам'ять усіх загиблих українців, які віддали своє безцінне життя за Незалежність, Мир, Свободу та Справедливість.

З вітальним та напутнім словом до усіх присутніх звернувся директор Краматорського центру професійно-технічної освіти Болтенко О.І. Також найкращі побажання учням, їх батькам та педагогам Центру висловили почесні гості свята: директор навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Донецькій області Гончаров Е.В., начальник бюро відділу кадрів та режиму ПАТ НКМЗ Сільченко О.А., а також начальник групи ООПС  майор Єрмоленко О.М.

 

У святковій, урочистій обстановці подяками та грамотами були нагороджені найрозумніші, найталановитіші та найактивніші учні Центру, а під душевний спів заступника директора з НВхР Александрової Д.С. української пісні «Україна – це Ми!» жовто-блакитну квіткову композицію представили учениці 1-3 курсів.

На завершення урочистої лінійки як символ Миру та Єдності України учні та педагоги Центру запустили до неба жовто-блакитні кульки, у своїх серцях сподіваючись на відновлення єдності усієї держави.

На тлі відлітаючого символу України пролунав перший дзвоник, який став для учнів стартовою командою до подолання тернистого, однак вкрай цікавого шляху, що веде до оволодіння обраною професією.

Під гучний дзвін учні пішли на перший у 2016-2017 навчальному році – Єдиний урок, присвячений 25-й річниці Незалежності України.

Бажаємо нашим учням: «Щоб в цьому навчальному році вам підкорювалися найбільші вершини знань та справдилися в житті найсміливіші побажання!»

Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика