Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1132

Професія «ПЕРУКАР; ПЕРУКАР-МОДЕЛЬЄР»

DSCN1361
 •   Затребуваність цієї професії підтверджується самим життям, прагненням кожної людини до прекрасного, бажанням виглядати красиво і стильно! 
 •        Погодьтеся, в кожному з нас живе незнищенне бажання до змін власної зовнішності. А найлегше це зробити, змінивши зачіску. За цими змінами люди йдуть до нас - майстрів-перукарів. Перукарське мистецтво - одне з найдавніших мистецтв.
 •          Волосся і обличчя - це картина, де ми можемо і повинні творити свої шедеври.
 • Перукар - це художник, а художник - це творча натура з досить розвиненим естетичним смаком. Вони творять, втілюють свої ідеї в реальність, роблять людей красивими і впевненими в собі. 
 •     Професія перукаря, як і будь-яка інша, вимагає певних якостей: охайності, сміливості у прийнятті рішень, впевненості в собі, здатності виконувати монотонну копітку роботу і любові до творчості. Саме тому професію перукаря повинні обирати люди з творчою натурою.
 •        В Краматорському центрі професійно-технічної освіти створена відмінна матеріальна база з професії «Перукар» та естетично оформлений кабінет «Перукарська справа», майстерня-перукарня з трьома робочими залами. Творчий педагогічний колектив Центру докладає всіх зусиль для підготовки фахівців-перукарів з дотриманням вимог кваліфікаційної характеристики. 
 • Сьогодні багато хто замислюється про отримання професії перукаря. Адже майстри зі стрижки, укладання та фарбування волосся завжди затребувані, а їх праця  добре оплачується. 
 • Сучасний перукар - це не просто людина, яка вміє стригти і фарбувати волосся, вона також повинна бути чарівником, що створює своїм клієнтам унікальні образи. 
 •       Майстерність - це ще не все, що потрібно від людини, якій подобається професія "Перукар". Опис цієї діяльності включає в себе також і необхідність володіти навичками спілкування, для якого потрібно бути непоганим психологом і вміти підтримувати бесіди на різні теми. Але й тут не варто зупинятися. Перукар повинен завжди пам'ятати, що головний його обов'язок - робити людей красивими. Його робота вимагає індивідуального підходу до кожного клієнта. Для того, щоб стати справжнім професіоналом, перукарям необхідно любити свою працю і ставитися до неї, як до творчого процесу. 
 •         Майстром перукарської справи може стати не кожний, тому що вона вимагає від людини певних індивідуально-психологічних властивостей. Найбільше цей фах підходить комунікабельним людям, для яких спілкування не є обтяжливим, а приносить задоволення. Він має бути доброзичливим, витриманим, врівноваженим, уважним та охайним.
 •         Справжнього майстра відрізняє бездоганний художній смак, образне мислення, творчій підхід до своєї справи, вміння переконати клієнта.

 

Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика