Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1132

ВШАНОВУЄМО ЖИВИХ, ПАМ’ЯТАЄМО ЗАГИБЛИХ

    З метою гідного вшанування подвигу Українського народу в Другій світовій війні, увічнення пам’яті про загиблих та вшанування подвигу живих воїнів, учні та педагогічні працівники Краматорського центру професійно-технічної освіти прийняли участь у відзначенні Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом.

    Протягом тижня, з 4 травня, у бібліотеці навчального закладу була представлена тематична виставка «Пам’ятаємо, Перемагаємо», ознайомившись з експонатами якої учні змогли глибше поринути у події тих років.

  У кожній навчальній групі, а також у гуртожитку Центру, були проведені виховні заходи на теми «Порозуміння заради майбутнього України», «Місія жінки: від опіки родини до захисту Батьківщини» та ін. Усі заходи проходили в дусі круглого столу, де від своїх керівників учні змогли не лише дізнатися щось раніше невідоме, а й поділитися своїми знаннями та міркуваннями з даної теми, а також історіями своїх сімей.

    5 травня була проведена урочиста тематична лінійка, присвячена вшануванню та увічненню 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

   Виховний захід «Мужність і відвага крізь покоління» 6 травня у бібліотеці Центру провела бібліотекар Гончарова І.В. Маючи під рукою цілий арсенал матеріалу, вона змогла донести до учнів одну з основних думок: «Необхідно поважати власну історію, власну країну та її героїв. Стояти на сторожі єдності своєї держави. Адже бездіяльність породжує лише сумніви та страх. А дія породжує впевненість та мужність!».

    Одним з вкрай важливих заходів, в якому прийняли участь учні Краматорського центру професійно-технічної освіти, стала міська молодіжна акція «Пам'ять поколінь», основною метою якої стало виховання у молоді гордості за минуле і сучасне, поваги до ветеранів Другої світової війни. В межах даної акції учням була надана можливість познайомитися з живими героями, такими як Хорошайло Микола Михайлович, Беценко Марія Миколаївна та ін. Ці дивовижні люди, взірці мужності та сили, зустрічали наших учнів з теплом у серці, а хлопці та дівчата змогли особисто висловити слова подяки та поваги тим, без кого сьогодні не було б нас таких, які ми є.

      На завершення відзначення 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні учні та педагоги Центру прийняли участь у загальноміському мітингу з покладання квітів до Вічного вогню.

   Таким чином, учні Краматорського центру професійно-технічної освіти стали ближчими до подій першої половини ХХ століття, усвідомили безмежність подвигу борців проти нацизму часів Другої світової війни, та зрозуміли, що поняття «МИР» - дуже крихке, і цей Мир треба цінувати та берегти!

Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика