Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1132

Професія "Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення"


         

         ХХI століття - час, коли комп'ютерні технології розвиваються надзвичайно швидкими темпами. Підготувати комп'ютер до роботи, підключити до нього офісне обладнання, встановити програмне забезпечення допоможе оператор з обробки інформації та програмного забезпечення. Він кваліфіковано використовує всі можливості комп'ютера для вирішення завдань в будь-якій сфері діяльності.

Вимоги професії 

         Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення - це освічений, володіючий сучасними технологіями фахівець. Знання комп'ютерних програм і систем зв'язку (мережеве оточення, Internet) дозволяють йому виконувати роботу з різною інформацією (числами, текстами, графікою, звуком), відеомонтаж.

           Навчаючись в Краматорському центрі професійно-технічної освіти, ви вивчите пристрій і принципи роботи комп'ютерної та офісної техніки. Засвоїте інформаційні системи і мережі, основи програмування, технологію обробки різних даних, навчитеся розробляти і розміщувати Web-сайти.

           Для ефективного навчання Краматорський центр облаштований комфортабельними кабінетами з інноваційною мультимедійною технікою.

Професійно - технічна підготовка

      На навчання за професією "Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення" приймаються випускники 9-х класів. Термін навчання - 3 роки. Після закінчення учні отримують диплом державного зразка та атестат про повну загальну середню освіту.

Застосування теорії на практиці

    На уроках виробничого навчання, учні  проводять планове технічне обслуговування обладнання комп'ютерної аудиторії.

   Більшість середньостатистичних користувачів ПК часто задаються питанням: "Навіщо чистити комп'ютер, та ще й так часто? Він же і так добре працює.", і вони категорично помиляються.

    Умовно системний блок складається з металевого корпусу і певного кількості електронних комплектуючих (блок живлення, материнська плата, процесор, відеокарта і т.д.) Ці самі комплектуючі в процесі роботи має властивість грітися.

      Причому деякі частини (наприклад, процесор, відеокарта, чіпсет) виділяють величезну кількість теплової енергії, яку потрібно кудись дівати, щоб комплект не перегрівалися і не виходили з ладу, а просто кажучи - охолоджувати. А тепер уявіть, як може охолоджуватися шестидесятиватна грілка у вигляді процесора, якщо на ній лежить товстий килимок пилу? Ось для цього і необхідно чистити комп'ютер 2 рази в рік, але не рідше 1 разу на рік.

     Під керівництвом досвідчених майстрів, учні не тільки виконали стандартне очищення комплектуючих від пилу, але і виконали більш складніші операції, такі як заміна термопасти на радіаторах процесорів та заміна масла на кулерах загальної системи охолодження.

     Педагогічний склад кафедри "Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення" був вкрай задоволений швидкістю і якістю виконання поставлених завдань. Учні проявили себе з найкращий боку, як досвідчені та відповідальні фахівці.

 

Перспективи зайнятості

       Стабільно високим залишається в останні роки попит на операторів. Знання останніх технологій і фахова освіта дозволяють тим, хто займається програмним забезпеченням, системним адміністраторам, веб-дизайнерам отримувати досить високу заробітну плату.

       Реклама і продаж комп'ютерного обладнання та програм, витратних матеріалів, офісного і мережевого устаткування також можуть стати сферою діяльності оператора з обробки інформації та програмного забезпечення.

Бажаємо  учням подальшого розвитку та успіхів в опануванні обраної ними професії

Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика