Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1132

Наші зварники серед кращих в Україні

     На базі Державного навчального закладу «Житомирське вище професійне технологічне училище» 18-20 травня 2016 був проведений ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Електрогазозварник».  

     У конкурсі брали участь 24 учні – представники всіх областей України. Представником Донецької області був переможець обласного конкурсу профмайстерності учень ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» Бондаренко Дмитро.

    У перший день конкурсу учні проходили тестування, питання якого охоплювали всі предмети підготовки «електрогазозварників», а потім виступали з презентаціями «Я і мій навчальний заклад». На другий день учні виконували складні практичні завдання з газового зварювання і дугового зварювання покритими електродами. Зварені зразки проходили пневматичні випробування на герметичність.

     За результатом Всеукраїнського конкурсу електрогазозварників, наш учень, Бондаренко Дмитро нагороджений Дипломом Міністерства освіти і науки України, як один з кращих електрогазозварників профтехосвіти України.

 

Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика