Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1132

Нам є чим пишатися!

   

    З 6 лютого по 5 квітня 2017 р. серед учнів ПТНЗ Донецької області проходив ІІ (обласний) етап Конкурсу творчих робіт з предмета «Охорона праці» з напряму «Зварювальне виробництво».

    На розгляд компетентного журі були представлені 22 учнівські творчі роботи, серед яких цікаву роботу за темою «Сучасний підхід до вимог безпеки праці під час навчально-виробничого процесу» з професії «Електрогазозварник»» під керівництвом викладача Горбатюка М.М. підготував учень групи ЕГС-16 Дубина Олексій. У своїй роботі учень розкрив не лише питання необхідності дотримання вимог охорони праці електрогазозварником, а й зробив вдалу спробу порівняти чим ці вимоги відрізняються в умовах навчання та реального процесу праці на виробництві.

      Виконавши роботу на високому рівні, учень довів необхідність відповідального ставлення до питань охорони праці і безпеки життєдіяльності як під час навчального процесу, так і під час відточування професійних знань, вмінь та навичок. 

      За підсумками обласного конкурсу Дубина Олексій посів почесне ІІ місце та був нагороджений дипломом ІІ ступеню.

      Ця перемога вкотре свідчить про високий рівень  підготовки наших учнів.

     

 

 

  В Київському палаці дітей та юнацтва 16 березня 2017  року  відбулося відкриття Восьмої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти», у якій прийняли участь понад 800 вищих та більш ніж 300 професійно-технічних навчальних закладів України.

 

 

     У складі делегації Донецької області свої матеріали, тематичні розробки, яскраві банери, роздаткові матеріали та інше на виставку представили педагоги ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти». Підбиття підсумків міжнародної виставки, визначення переможців здійснювала комісія представників Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України. 

 

     За підсумками виставки колектив Центру за досягнення у якісній професійній освіті учнів нагороджений Дипломом та срібною медаллю.

    Команда ДПТНЗ "Краматорський центр професійно-технічної освіти" із стрітболу  здобула 2 місце у обласних змаганнях серед ПТНЗ Донецької області. 

  

- Павенко Дмитро ОПО-15;

- Друзяка Юрій ОПО-16;

- Пасинок Михайло ОПО-16;

- Шевела Владислав ОПО-16.

Керівник фізичного виховання Смирнов Олександр Михайлович.

 

  

   27 листопада 2016 року учень ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» Володимир Лихобаба став переможцем у Відкритому обласному чемпіонаті зі змішаних єдиноборств ММА (східного регіону), здобувши перше місце.

 Професійно-технічна освіта, як одна із важливих підсистем, є глибоко інтегрованою з виробництвом, сферою послуг і відіграє ключову роль у побудові конкурентноспроможної вітчизняної економіки.

        Сьогодні зусилля наших педагогів направлені на підвищення якості профпідготовки учнів.

     За останні роки в Центрі створені нові навчальні кабінети, навчально-виробничі майстерні, оснащені мультимедійними проекторами, інтерактивними дошками, комп'ютерами, новим навчальним і виробничим обладнанням.

      Педагоги Центру приймали участь у рамках україно-німецького проекту з енергоефективності у створенні державного стандарту нового покоління «Зварник», впровадили його в навчально-виробничий процес. 

     В результаті цієї цілеспрямованої роботи сьогодні наш Центр володіє кращою у області сучасною матеріально-технічною базою навчання електрогазозварників, яка містить у собі нове виробниче обладнання, спеціалізовані комп’ютеризовані кабінети спецдисциплін зварювального виробництва, унікальний кабінет-лабораторію зварювальних тренажерів.

Наші випускники «зварники» оцінюються незалежною атестаційною комісією та після державних кваліфікаційних екзаменів крім Диплома отримують Сертифікат зварника міжнародного рівня.

        Учні Центру беруть активну участь в обласних та Всеукраїнських конкурсах профмайстерності. Наочним прикладом для них служать перемоги наших учнів Біндаса Максима і Смирнова Івана, які посіли VI місце і I місце у Всеукраїнських конкурсах професійної майстерності з професії «Верстатник широкого профілю».

      Педагоги Центру активно створюють та впроваджують в навчальний процес різні інновації. На Всеукраїнській виставці інноваційних проектів викладачі Центру представили роботи: «Організація виробничого навчання та виробничої практики в умовах розвинених партнерських відносин з ПАТ «НКМЗ» та «Розвиток технічного і технологічного мислення учнів під час професійної підготовки», які отримали високу оцінку фахівців інституту профтехосвіти Академії педагогічних наук України.

         За підсумками Міжнародних та національних виставок «Інноватика у сучасній освіті» 2012 р. та 2013 р. колектив Центру був нагороджений Дипломами, двома срібними та золотою медаллю «За активне впровадження інноваційних освітніх технологій».

          2015-2016 навчальний рік для Краматорського центру ПТО був насичений великими подіями, перемогами педагогів та учнів в різноманітних змаганнях та конкурсах як обласного, так і Всеукраїнського рівня.

      За підсумками Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти - 2015» наш колектив був нагороджений в номінації «Сучасний професійно-технічний навчальний заклад у загальноєвропейському освітньому просторі» Дипломом та золотою медаллю Міністерства освіти і науки України, Національної Академії педагогічних наук України.

        Найважливішою умовою професійної компетенції учнів є технічна творчість. За минулий рік за результатами міського огляду-конкурсу Краматорський центр ПТО посів перші місця з технічної та декоративно-прикладної творчості. Більше 20 найкращих робіт демонструвалися на обласній виставці.

      За невичерпне натхнення, наполегливу роботу в пошуках нових творчих знахідок нагороджений викладач спецдисциплін, Заслужений вчитель України Онищенко С.Я. Його електронні посібники з навчання електрогазозварюванню визнані не просто кращими, а унікальними. Колектив Центру також представив на обласній виставці різноманітні роботи, виготовлені учнями верстатниками та електрогазозварниками, а у номінації «Діючі моделі енергозберігаючого обладнання» посів I місце. Краматорський центр ПТО відзначений дипломом обласної виставки за високий професійний рівень і педагогічну майстерність у вихованні учнів з умовою реалізації їх творчих можливостей.

      У вересні 2015 року наш колишній випускник, а тепер майстер виробничого навчання Попік А.В., став переможцем конкурсу серед майстрів виробничого навчання професійно-технічних навчальних закладів Краматорсько-Слов'янського регіону за спеціальністю «Зварювальне виробництво». А потім зайняв І місце в обласному конкурсі професійної майстерності, де за звання кращого у своїй професії боролися представники всіх регіонів Донецької області.

      На базі державного професійно-технічного навчального закладу «Краматорський центр професійно-технічної освіти» у 2015 році пройшли регіональний та обласний тури Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності за професією «Електрогазозварник» серед учнів. За підсумками обласного туру конкурсу переможцем став учень Центру Бондаренко Дмитро. За результатами Всеукраїнського конкурсу електрогазозварників, який проходив у м.Житомир, Бондаренко Дмитро нагороджений Дипломом Міністерства освіти і науки України, як один з найкращих електрогазозварників профтехосвіти України.

        Всі свої досягнення та перемоги педагоги та учні Центру присвячують професійним святам «День вчителя» та «День професійно-технічної освіти»!

Зі святом вас, шановні колеги!

 

 

Директор ДПТНЗ «Краматорський центр

професійно-технічної освіти»                                                                                                             О.І. Болтенко

 

Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика