Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1132

Надавати допомогу – треба вміти!

        26 вересня 2016 року на виконання плану спільних з Управлінням з гуманітарних питань заходів у Краматорському центрі професійно-технічної освіти пройшов тренінг майстер-клас на тему: «Оволодіння навичками надання першої медичної допомоги»

        Представник Краматорської міської організації Товариства Червоного Хреста України – медична сестра Рубан Алла Іванівна продемонструвала учням групи СР-14 (соціальній робітник, молодша медична сестра з догляду за хворими) практичні дії з надання першої медичної допомоги при надзвичайних ситуаціях.

 

      Протягом всього заходу учні уважно та зацікавлено слухали Аллу Іванівну та, навіть, самі мали змогу спробувати провести реанімацію постраждалих на манекені.

 

       Таким чином, учні отримали та відпрацювали практичні навички з надання першої медичної допомоги у надзвичайних ситуаціях.

 

     Висловлюємо подяку працівникам Управління з гуманітарних питань Краматорської міської Ради та Краматорської міської організації товариства червоного хреста України за цікавий та пізнавальний проведений захід.

Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика