Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1132

"І буде жити наша мова!"

Свято рідного слова

у Краматорскьому центрі ПТО

    "І чужому научайтесь, і свого не цурайтесь..." - сказав колись славний син України Т.Г.Шевченко, мріючи про те, щоб його народ здобув свободу і право говорити рідною мовою, яку забороняли впродовж цілих століть. Нині ніяких заборон і перешкод не існує, та й досі не кожен українець, на жаль, може схвально відповісти на просте питання: "Чи володіє він рідною мовою?"
    З метою піднесення престижу державної мови серед учнівської молоді, виховання шанобливого ставлення до культури і традицій рідного народу і був запроваджений Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика, який ось уже одинадцятий рік проводиться в кожному навчальному закладі, та міжнародний мовно-літературний конкурс ім.Т.Г.Шевченка, що розпочався в цьому році. 
     Його II (регіональний) етап серед учнів профтех закладів Краматорскько-Слов`янського регіону Донецької області відбувся 15 грудня 2010 року в Краматорскьому центрі ПТО і пройшов як справжнє свято рідного слова.
     Учасників конкурсу - представників міст Слов`янська, Миколаївки, Краматорська, Дружківки та Костянтинівки - гостинно зустріли гарно оформлені кабінети, пізнавальні інформаційні стенди та задушевні слова привітання господарів Центру, які змогли створити атмосферу творчої праці для кожного учня. Спочатку їх привітав і побажав успіху директор Краматорського центру ПТО - Болтенко О.І.   Потім своїм літературно-музичним виступом підняли їм настрій "Україночки" - гурт дівчат-першокурсниць, членів гуртка "Художнє слово".   І, як результат, учасники продемонстрували досить високий рівень знань. 


   
Наша першокурсниця - Соломатіна Ольга (гр.Ср-10), стала призером на регіональному етапі конкурсу ім.П.Яцика (2 місце) і 3 місце - на конкурсі ім. Т.Г.Шевченка, тому буде захищати честь свого навчального закладу і в області.
 

Бажаємо їй творчої наснаги та успіхів!
Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика