Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1132

Молода людина року!

        З метою підтримки найбільш активних молодих людей за вагомий внесок в професійну освіту, політичне, культурне, соціальне, студентське життя суспільства та стимулювання позитивних зрушень в молодіжному середовищі 23 червня 2016 року у палаці культури НКМЗ підвели підсумки обласного конкурсу «Молода людина року».

        З першим вітальним словом до усіх лауреатів конкурсу звернувся голова Донецької обласної державної адміністрації Павло Іванович Жебрівський. Він подякував усім представникам активної молоді за неоціненний внесок у розвиток Донецької області і України в цілому. Також з привітаннями до всіх присутніх звернулися начальник управління у справах сім’ї та молоді Донецької обласної державної адміністрації Лілія Іванівна Золкіна, та начальник фізичної культури та спорту при Донецькій обласній державній адміністрації Мицик Володимир Петрович, які побажали всім присутнім не зупинятися на досягнутому та продовжувати свою справу на благо розвитку їх власного життя та усієї країни.

        Визначення лауреатів та переможців конкурсу проходило у відповідності до 17 номінацій. Однією з найважливіших для Краматорського центру професійно-технічної освіти стала номінація «Молодий машинобудівник року». З метою підтримки талановитих майстрів та учнів – машинобудівників та за вагомий внесок у розвиток престижу робітничих професій, особисті досягнення, участь та перемогу у міських, обласних та Всеукраїнських конкурсах професійної майстерності лауреатами номінації «Молодий машинобудівник року» від нашого навчального  закладу стали майстер виробничого навчання Попік Артем Володимирович, та учень групи електрогазозварників Бондаренко Дмитро! 

                                                    

        В якості заохочення до подальших перемог та розвитку сфери машинобудування міста та області вони були відзначені дипломами лауреатів обласного конкурсу «Молода людина року» в номінації «Молодий машинобудівник року» та заохочувальним подарунками.

Весь колектив вітає лауреатів конкурсу та бажає подальших перемог!!!

Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика