Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1132

Солдатський подвиг буде жити вічно

       28 жовтня 2014 року Україна святкує 70-ту річницю визволення від німецько-фашистських загарбників. В цей день у місті Краматорську у сквері героїв біля Вічного вогню відбувся урочистий мітинг-реквієм.

       Біля пам’ятника загиблим під час Великої Вітчизняної війни землякам зібралися керівники області, міста, ветерани війни, гості, учні та педагоги Краматорського центру професійно-технічної освіти та іншихнавчальних закладів. Біля Вічного вогню у почесній варті вишукувалися воїни та представники молоді.

         Солдатський подвиг в роки Великої Вітчизняної війни в пам’яті поколінь буде жити вічно. Солдатська пам'ять – це той голос історії для усіх поколінь, який ми повинні слухати щодня, як голос правди про Велику Вітчизняну війну.

          На мітингу був присутній голова Донецької обласної держадміністаціі Олександр Тимофійович Кіхтенко. Він нагадав присутнім про втрати нашого народу у тій війні, звернувся до співвітчизників із закликом завжди пам'ятати тих, хто не повернувся з війни,  низько схилити голову перед величчю подвигу українського народу. Олександр Тимофійович побажав довгих років життя ветеранам, які сьогодні з нами. Нагадав, що зараз Україна переживає надзвичайно складний час, наш край страв заручником агресії сусідньої країни, розпочато братовбивчу війну. Донбас став зоною бойових дій, де гинуть люди, знищуються житлові і промислові об’єкти, руйнується інфраструктура.    Та  Донбасу потрібен мир і спокій, створення робочих місць, підвищення рівня життя. Ми разом повинні принести мир у наш край. О.Т. Кіхтенко побажав усім мешканцям міста і області міцного здоров’я, бадьорості духу, оптимізму і  мирного неба над головою.

         Своїми спогадами про війну поділився з присутніми учасник бойових дій, полковник у відставці Федір Іванович Хорошайло. Ветеран схвильовано розповідав про страшні події війни, шелест знамен над рейхстагом, сльози жінок і матерів. Він віддав данину пам’яті   та вдячності тим, хто не повернувся з війни,  закликав сучасну молодь вчитися на помилках та пишатися перемогами своїх дідів, пам'ятати про загиблих та берегти мир.

         Сьогодні знову прийшла війна на нашу землю. На її захист стали воїни нового покоління, які своєю відданістю довели, що Донбас та Краматорськ - це Україна. Наш обов’язок бути гідними їхнього подвигу. Велику шану й вдячність ветеранам висловив генерал-лейтенант перший заступник  командувача збройних повітряних сил України Дроздов Сергій Семенович. Він побажав жителям Донеччини миру і благополуччя. Усі присутні  вшанували хвилиною мовчання пам'ять про тих, хто не повернувся з тих боїв, хто ціною власного життя дарував мирне сьогодення.

Завершився мітинг  покладанням квітів до Вічного вогню


Вічна слава солдату –герою
І солдату без нагород –
    Хто загинув хоробро від бою,
    Захищаючи рідний народ!

 

Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика