Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1113

Готуємось до ЗНО

Шановні учасники ЗНО 2020!

До Вашої уваги:

Кожен зареєстрований учасник має право скласти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів.

Вперше в 2020 році учні (слухачі, студенти) професійно-технічних, закладів вищої освіти, які в 2020 році здобудуть повну загальну середню освіту, проходитимуть, як і випускники старшої школи закладів загальної середньої освіти 2020 року, державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів:

  • українська мова і література (частина «Українська мова») – обов’язково;
  • математику або історію України (період ХХ – початку ХХІ століття) –на вибір учасника;
  • ще один предмет з переліку (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова) – на вибір учасника.

У 2020 році, як і торік, проведення зовнішнього незалежного оцінювання  з англійської, іспанської, німецької та французької мов буде у формі предметних тестів, що містять завдання двох рівнів складності: академічного та профільного. Учасники ЗНО 2020 року, які бажають зарахувати результат зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови як оцінку за державну підсумкову атестацію та вивчали цю мову на рівні стандарту або академічному рівні, отримають оцінку за виконання завдань академічного рівня. Ті ж, хто вивчав іноземну мову на профільному рівні, мають для ДПА складати предметні тести, що містять завдання двох рівнів складності: і академічного, і профільного. Як і у попередньому році буде присутня частина тесту «Розуміння мови на слух», яка передбачатиме прослуховування звукових фрагментів і виконання завдань до них.

  • Вже час визначитися з напрямками підготовки та спеціальністю, яку Ви вирішили обрати для своєї майбутньої професії. Скористайтеся інформацією з інформаційної системи “Конкурс” . Окремо ми підготували для Вас вибірку сайтів закладів вищої освіти Донецької та Луганської областей.
  • Уважно ознайомтеся з переліком конкурсних предметів, із яких Вам потрібно мати сертифікат ЗНО . Для цього зверніться до приймальної комісії обраного Вами для вступу закладу вищої освіти І-ІV рівнів акредитації. Це допоможе Вам правильно обрати предмети при реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання 2020 року та заздалегідь визначитися з профільним предметом для вступу.
  • Зареєструйтеся у січні 2020 року на нашому сайті на пробне зовнішнє незалежне оцінювання і ознайомтеся на практиці з процедурою проведення ЗНО та форматом сертифікаційних робіт ЗНО 2020.
  • Докладно ознайомтеся з програмними вимогами та характеристиками сертифікаційних робіт із предметів зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року.
  • Обов’язково скористайтеся безкоштовним тренувальним он-лайн тестування на сайті Львівського РЦОЯО http://lv.testportal.gov.ua:8080/
  • Випробуйте свої знання на тестах минулих років – http://zno.osvita.ua/

Слідкуйте за новинами нашого сайту та оновленнями сторінок.

УСПІХУ ДОСЯГАЄ ТОЙ, ХТО ВОЛОДІЄ ПОВНОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ, ГОТУЄТЬСЯ ТА ТРЕНУЄТЬСЯ!

 

Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика