Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1048

ОГОЛОШЕННЯ

      Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти інформує, що до 30 квітня 2018 року на інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного оцінювання буде розміщено запрошення-перепустки з інформацією про час та місце проведення зовнішнього оцінювання (у тому числі педметів державної підсумкової атестації) з обраних предметів.

      Просимо вжити заходи щодо своєчасного ознайомлення учасників зовнішнього оцінювання з цією інформацією та роздрукування учасниками ЗНО запрошеннь-перепусток.

       Нагадуємо, що вхід до інформаційної сторінки здіснюється за номером та пін-кодом сертифіката учасника ЗНО.

Готуємось до ЗНО

 

Увага! ЗНО - 2018

Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти повідомляє, що розпочато реєстрацію на пробне зовнішнє незалежне оцінювання 2018.

Зареєструватися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна самостійно на сайті Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти за посиланням  https://prob.test.dn.ua/.

Реєстрація триватиме з 09 до 31 січня 2018 року.

У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета: 24 березня з української мови і літератури, а 31 березня – з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.

 

Учасники пробного зовнішнього незалежного оцінювання мають можливість:

  • ознайомитися з процедурою та зразками тестів, що відповідають вимогам програм ЗНО, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року;
  • виконати пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
  • завчасно ознайомитися з організацією роботи пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання;
  • навчитись ефективно розподіляти час на виконання тесту;
  • отримати правильні відповіді та дізнатися результат тестування;
  • оцінити власний ступінь готовності до проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

Участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні є платною послугою.

 

Шановні друзі!

     Міністерство надає роз’яснення щодо порядку та особливостей упровадження зовнішнього незалежного оцінювання, як форми проходження державної підсумкової атестації у закладах професійної (професійно-технічної) освіти у 2018 р.

    Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 року № 1095 «Деякі питання запровадження зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти», метою зовнішнього незалежного оцінювання є підвищення рівня освіти населення України та забезпечення реалізації конституційних прав громадян на рівний доступ до якісної освіти, здійснення контролю за дотриманням Державного стандарту базової і повної середньої освіти й аналізу стану системи освіти, прогнозування її розвитку.

    Для випускників професійних (професійно-технічних) закладів освіти запропоновано поетапне упровадження зовнішнє незалежне оцінювання. У 2018 році першим обов’язковим предметом для проведення ЗНО (ДПА) є українська мова. У 2019 році другим - математика або історія України (за вибором). У 2020 році третім предметом випускники обирають самостійно із урахуванням професійної спрямованості фахової підготовки.

   Згідно із підпунктом 6 пункту 2 наказу Міністерства освіти і науки України від 31.07.2017 № 1103 «Деякі питання проведення в 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти» у 2018 році для учнів професійних (професійно-технічних) закладів освіти результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури (українська мова) зараховуються як результати державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти.

     Наказом Міністерства освіти і науки України від 19.09.2017 № 1287 «Про затвердження Календарного плану підготовки та проведення в 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти» визначені терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Календарним планом передбачено проведення ЗОВНІШНЬОГО незалежного оцінювання з української мови і літератури 24 травня 2018 року.

 


З 2017 року набула чинностi нова програма ЗНО з укр. мови та лiтератури (наказ МОН #77 вiд 03.02.2016 р.).
За програмою було укладено посiбник ГОТУ-МОСЯ ДО ЗНО: ТЕСТОВI ЗАВДАННЯ З УКР. МОВИ Й ЛIТЕРАТУРИ.

Гриф - Схвалено для використання у загальноосвiтнiх навчальних закладах комiсiями з укр. мови та лiтератури Науково-методично© ради з питань освiти МОН Укр.

Змiст - понад пiвтисячi рiзноманiтних завдань у традицiйному форматi тестових зошитiв ЗНО.

Як придбати - телефонуйте до редакцi© (044)292-41-06, (098)606-23-81, замовляйте за посиланням або пишiть на електронну адресу dyvoslovo@ukr.net.
 
Детальнiше - на сайтi журналу https://dyvoslovo.com.ua/vydannya/zno/
 
АКЦIЯ на отримання посiбникiв. Демо-версiя у вкладеному файлi.
 
 
 

 

ПРИКЛАД ТЕСТУ ЗНО

 

Шановні друзі!

 

Нагадуємо, що випускники професійних технічних училищ та коледжів з 2018 року будуть складати зовнішнє незалежне оцінювання.

 

Купити книжки для підготовки до ЗНО 2018  за найнижчою ціною в Україні Ви можете в нашому інтернет-магазині "Книгосфера".

 

 

ЗНО 2018Українська мова та література зі знижкою до 33%!

 

Зробити замовлення або проконсультуватися Ви можете за телефонами:

097-782-50-57
095-150-95-41
063-988-98-77

 

Безкоштовна доставка кур’єром , Новою поштою, Укрпоштою діє при замовленні понад 1000 грн.

 

Щоб дізнатись за інші акції магазина, підписуйтесь на наші новини в Facebook.


З повагою,
директор книжкового інтернет-магазину
http://knigosfera.com.ua/ 
Микола Плеханов

 


Телефоны:

 

+38 (097) 782-50-57                  
+38 (095) 150-95-41                  
+38 (063) 988-98-77           


E-mail: knigosfera@ukr.net

Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+380958801689MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика