Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1132

Зварники професійно-технічних навчальних закладів Донецької області

обмінялись досвідом на обласному вебінарі

          Відповідно річного плану роботи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Донецькій області та з метою обміну досвідом роботи педагогічних працівників ПТНЗ 3 березня 2016 року на базі ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» був проведений обласний Інтернет-семінар «Підготовка кваліфікованих робітників зварювального виробництва – одна з передумов успішного розвитку економіки Донецької області».

         За традицією проведення обласних заходів Краматорський центр ПТО представив Олександр Болтенко, директор закладу з 30-ти річним стажем керівництва. З розповіддю про розвиток зварювального виробництва та впровадження новітніх виробничих технологій виступив заступник Головного зварника ПАТ «Новокраматорський машинобудівний завод» Андрій Мерзляков, який також презентував перспективи розвитку підприємства з цього напрямку.

          Викладачі спеціальних дисциплін за напрямком «Зварювальне виробництво»: Лариса Шевченко (Дзержинський професійний ліцей), Олена Сабадаш (Селидівський професійний ліцей), Сергій Оніщенко (ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти») поділились досвідом роботи з впровадження інноваційних педагогічних технологій при проведенні творчих уроків професійно-теоретичної підготовки у вигляді уроків-проектів, ігрових уроків з використанням опорних конспектів, кросвордів, творчих робіт при дипломному проектуванні.

          Співпрацю з підприємствами-замовниками робітничих кадрів, а також організацію і проведення виробничого навчання у навчально-виробничих майстернях ПТНЗ представили: Андрій Геревенко (Курахівський професійний ліцей) та Наталя Пузан (Краматорське вище професійне училище). Доповіді були цікавими і змістовними та доповнювались презентаціями і відеороликами.

           У своєму виступі методист НМЦ ПТО у Донецькій області Євгенія Щербакова надала методичні рекомендації щодо проведення ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ у 2015/2016 навчальному році за професією «Електрогазозварник».

           Після підведення підсумків вебінару Едуардом Гончаровим, директором НМЦ ПТО у Донецькій області всі доповідачі Інтернет-семінару отримали Сертифікати. Зустріч пройшла у щирій та доброзичливій обстановці.

Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика