Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1132

Безпека життя в наших руках!

                   Відповідно до Наказу №5 від 31 липня 2014 р. начальника цивільного захисту міста та згідно з «Планом основних заходів з підготовки цивільного захисту м.Краматорська на 2014 рік», з метою пропагування серед учнів та педагогічного персоналу  знань щодо правил безпечної життєдіяльності та правил поведінки при загрозі  та виникненні надзвичайних, несприятливих побутових та нестандартних ситуацій  та в рамках міського Дня Цивільного захисту в Краматорському центрі професійно-технічної освіти з 18 серпня по 17 вересня  пройшов місячник цивільного захисту.

           Протягом місяця з учнями та співробітниками Центру були проведені інструктажі з безпеки життєдіяльності, відпрацьовані  дії особового складу навчального закладу при надзвичайних ситуаціях в мирний та воєнний час: евакуація, дії при виникненні пожежі, загрозі теракту, викиді хлору на фільтрувальній станції міського водоканалу.

             Проведений конкурс на кращий плакат на тему безпеки у побуті та на відпочинку «Будь обережним!» Учні Центру відвідали виставку аварійно-рятувальної техніки та сучасного рятувального обладнання.

                    Підсумковим заходом місячника стала тематична лінійка, на якій учні за допомогою мультимедійних засобів навчання представили результати своєї роботи над учнівським проектом про історію створення, напрямки роботи та основні завдання Цивільної оборони.

Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика