Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1132

Весняні дні – час розквіту краси, творчості та натхнення

        Щорічно в цю пору в професійно-технічних навчальних закладах Донецької області проводяться святкові заходи, спрямовані на створення умов для творчого розвитку та підтримки обдарованої учнівської молоді, виховання у підростаючого покоління любові та поваги до України.

      Так, 25 квітня у палаці культури «Строитель» відбувся Заключний концерт художньої самодіяльності ПТНЗ Донецької області, який організатори гармонійно поєднали з Обласною виставкою технічної, декоративно-прикладної та фото-творчості учнів та педагогів ПТНЗ.

      В холі палацу культури була організована виставка творчих експонатів. Чого там тільки не було – і роботи з дерева, і картини, і вишивки, і вироби з металу,  - все й не перерахувати.

     Експонати, представлені творчим колективом ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти», відрізнялися від інших своєю гармонійністю та, що вкрай важливо, - дієвістю. Не залишилися без уваги такі роботи, як рекламний щит «Піларс», ковані світильники. Та найбільшого захоплення у всіх присутніх викликав металевий лицар – історична реконструкція лицарських обладунків, виготовлена майстром виробничого навчання. Наш «лицар» не залишив байдужою навіть директора департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації Оксенчук Надію Володимирівну.

      Окремої уваги всіх гостей заслуговувала творча композиція, присвячена великому святу «Пасха».

      Отримавши першу порцію неймовірних емоцій та вражень від побаченого усі присутні були запрошені у простору залу для перегляду концертної програми «Творчість молоді – тобі, Україно!». Виступи кожного учасника були сповнені любові до Батьківщини, відданості рідній землі.

     Художні таланти Краматорського центру ПТО представляли:

  • учениця гр. ПК-15 Рижонок Маргарита з чуттєвою піснею «Прошу в неба». Своїм емоційним співом дівчина торкнулася душі кожного глядача – зал плескав стоячи!

  • хореографічний колектив «Вітерець» з українським танцем «Дівочий перепляс». Ці емоційні та невгамовні дівчата з традиційному українському вбрані своєю енергійністю змушували людей підтанцьовувати їм прямо з місць у глядацькій залі.

     В завершенні програми на сцену були запрошені усі учасники концерту, перед яким зі словами захоплення та вдячності виступила директор департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації Оксенчук Надія Володимирівна. Вона відзначила, що з такими талановитими дітьми Україні не страшно нічого – вона приречена на світле майбутнє!

     За підсумками творчих заходів окремими подяками за вагомий внесок у творчий розвиток підростаючого покоління були нагороджені:

  • директор ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» Болтенко О.І.

  • заступник директора з навчально-виховної роботи Александрова Діана Стефанівна.

  • викладач спец. дисципліни Труш В’ячеслав Федорович.

Грамоти переможців отримали:

Рижонок Маргарита та хореографічний ансамбль «Вітерець»

 

Вітаємо переможців та бажаємо творчої наснаги!!!

Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика