Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1132

З Шевченком у серці!

Фінальний етап VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської

та студентської молоді  імені Тараса Шевченка

 

     28 грудня 2016 року відбувся 2 етап(дистанційний) VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка. В ньому взяла участь переможця 1 етапу Шкарупа К. (група ПР-15, І курс, група ТУ). У ході конкурсу вона  давала  відповіді на запитання, які стосувались відомостей із життя Тараса Григоровича, його творчості. Найскладнішим було завдання творчого характеру – написання твору-роздуму. Незважаючи на труднощі, Шкарупа Карина гідно виконала усі завдання та здобула перемогу, посівши ІІ місце.

        13 лютого 2016 року у м. Слов’янську Донецької області відбувся фінальний етап VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Урочистості з нагоди проведення конкурсу пройшли на базі загальноосвітньої школи №15 відділу освіти Слов’янської міської ради.

      Учасниками фінального етапу конкурсу були учні загальноосвітніх навчальних закладів, студенти ВНЗ І-ІV рівнів акредитації та учні ПТНЗ області. Усі вони переможці попереднього етапу у своїх вікових групах. Взяла участь в конкурсі і представниця ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» Шкарупа Карина.

       На початку урочистої частини вітальне слово мали Лаврут Ольга Олександрівна, в.о. ректора Донецького обласного інституту післядипломної освіти, та Бодик Остап Петрович, завідувач кафедри суспільно-гуманітарних дисциплін та методики їх викладання Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, які вручили переможцям обласного етапу дипломи та побажали творчого натхнення й перемоги на всеукраїнському етапі.

       Фіналістів VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка привітали учениця 8 класу Слов’янської загальноосвітньої школи №15 Шевченко Єлизавета з піснею «Розкажи про Україну» і танцювальний колектив «Лідер» Школи мистецтв м. Слов’янська (танок «Україна-вишиванка»).

      На виконання конкурсних завдань час відводився відповідно до вікової групи. Учні 10-11 класів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів, студенти і курсанти вищих навчальних закладів працювали 4 астрономічні години.

      Імена переможців конкурсу будуть відомі пізніше. Сподіваємося, що в плеяді переможців буде і ім’я нашої Карини!

 

Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика