Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1132

Державна атестація навчального закладу

         Згідно наказу управління освіти і науки Донецької облдерж- адміністрації № 576 від 10.10.12 р. «Про державну атестацію професійно-технічних навчальних закладів» та № 543 від 24.09.2012 р. «Про державну атестацію у сфері Загальної середньої освіти» з 02.04.2013 по 11.04.2013 в Краматорському центрі ПТО проходив II етап атестації навчального закладу. За цей період було проведено 35 зрізів із загальноосвітніх предметів, професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки по 6 професіями випускних груп. Підсумки зрізів з української мови, фізики та математики показали, що якість знань учнів відповідає достатньому рівню.

         Експерти з інших навчальних закладів ПТО, зам. голови атестаційної комісії ПТО Арешидзе Л.М., заст. голови атестаційної комісії СО Шкаєва Н.О. високо оцінили роботу педагогічного колективу Центру з підготовки кваліфікованих робітників.

         За підсумками атестації ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» отримає нову ліцензію для підготовки учнів за робітничими професіями, затребуваними в регіоні та області.

Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика