Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1132

День пам’яті жертв голодоморів

у ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти»

   Цей День щорічно відзначається в Україні в четверту суботу листопада. Президент України, підтримавши ініціативу громадських організацій, міністерства культури і мистецтв, Державного комітету у справах релігій, Державного комітету телебачення і радіомовлення, ухвалив встановити в країні День пам’яті жертв голодомору і політичних репресій. Заходи, присвячені цьому дню, щорічно проходять в четверту суботу листопада.

    День пам’яті жертв голодомору щорічно відзначається в четверту суботу листопада. В 2015 році День пам’яті жертв голодомору припадає на 28 листопада.

    У Краматорському центрі професійно – технічної освіти були здійснені наступні заходи відносно відзначення Дня пам’яті жертв голодоморів:

- Проведенні бесіди та виховні години з учнями Центру на такі теми як: «Історичне встановлення державного свята: День пам’яті жертв голодоморів», «Голодомор - це геноцид проти українського населення», «Наслідки голодомору», «Голодомор – це наслідки сталінського комуністичного режиму», «День пам’яті жертв голодоморів – це патріотичне та національне державне свято».

-  На уроках історії України протягом тижня був проведений фестиваль презентацій «Розірваний круг життя. Монументальне мистецтво світу на знак вшанування жертв  Голодомору в Україні», а також була проведена інформаційна хвилина «Голодомор 1932-1933 рр.»

- 27.11.2015 року був проведений Урок пам’яті на тему: «З присвятою замордованим голодом….» на якому була вшанована дана історична подія.

-  Педагогічні працівники та учні Центру відвідали міський історичний музей та вивчили фотодокументальні стенди інформаційно–просвітницького проекту «День пам’яті жертв голодоморів»

- У бібліотеці Центру була проведена виставка стосовно вшанування пам’яті жертв голодоморів

- Учні Центру були залучені до скорботних заходів 28.11.2015 року, зокрема загальнонаціональній хвилині мовчання о 16.00 та акції «Запали свічку».

Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика