Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1132

Відзначення Дня Гідності та Свободи України

у ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти»

 

         З метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії,збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку 21 століття,а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору Указом Президента України Петра Порошенка від 13 листопада 2014 року №872 в Україні 21 листопада оголошено Днем Гідності та Свободи.

        У Центрі були проведені наступні заходи з відзначення Дня Гідності та Свободи:

1. Проведення бесід з учнями Центру на такі теми: «Історія встановлення державного свята «День Гідності та Свободи України», «Євромайдан – студентська революція, яка відкриває Україні шлях в Європу», «Причини проведення масових акцій протесту проти влади у 2004 та 2014 році», «Незалежність України та події у 2004 та 2014 році», «День Гідності та Свободи України – це патріотичне та національне державне свято».

2. Класні керівники та майстри виробничого навчання провели виховні години з учнями своїх груп та довели необхідність боротьби за свої права та обов’язки, показавши героїзм учасників масових акцій протесту проти свавілля у діяльності державних органів влади.

3. На уроках історії України були проведені години спілкування: «Ідеї демократії – основа українського суспільства».

4. Педагогічні працівники та учні Центру взяли участь у міському мітингу у зв’язку з подіями у 2004 та 2014 році, який проводився 21 листопада 2015 року, біля пам’ятника Т. Г. Шевченка.

5. У бібліотеці Центру була організована тематична виставка з відзначення Дня Гідності та Свободи в Україні.

          Проведені заходи дали можливість пояснити учням доленосні події 2004, 2014 років та сформувати прагнення відстоювати демократичні цінності та свободи кожної людини, національні інтереси та європейський вибір нашої держави.

Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика