Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1132

День цивільного захисту

у ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти»

 

         26 квітня 2017 року у ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» пройшов День цивільного захисту, основним завданням якого стало практичне відпрацювання учнями та працівниками закладу алгоритму дій, яких необхідно дотримуватись в умовах виникнення надзвичайних ситуацій.

         Розпочався цей день з тематичної лінійки «Дзвони Чорнобиля», присвяченої 31-й річниці з моменту вибуху на Чорнобильській АЕС.

         На п’ятому уроці у всіх навчальних групах був проведений єдиний урок на тему «Дії за сигналом «Увага всім!», в ході якого учням була донесена інформація щодо правил безпечної поведінки при загрозі терористичного акту, при виявленні вибухонебезпечних предметів, під час раптового артилерійського обстрілу, а також порядок укриття у найпростіших сховищах.

         Близько 12 години пролунали тривожні дзвінки, які свідчили про надзвичайну ситуацію, та відбулася евакуація учнів і членів трудового колективу з будівлі навчального закладу. Завдяки черговим навчальний заклад був повністю евакуйований в найкоротший час. Після того, як «небезпека минула», на спортивному майданчику навчального закладу розпочалися спортивні конкурси та змагання.

 

        Експертами заходу стали директор НМЦ ПТО в Донецькій області Гончаров Едуард В'ячеславович, майстер виробничого навчання Краматорських міських курсів навчально-методичного центру Цивільного захисту і безпеки життєдіяльності в Донецькій області Гулий Володимир Олексійович, виконуюча обов'язки заступника директора НМЦ ПТО у Донецькій області Васюхно Тетяна Іванівна, директор ДПТНЗ «Краматорський центр професійно-технічної освіти» Болтенко Олександр Іванович та заступник директора з навчально-виробничої роботи Александрова Діана Стефанівна.

         Вболівальники висловлювали свою підтримку дуже емоційно і активно, гучними оплесками підтримували учасників змагань. Всього у змаганнях приймали участь 3 команди «10 Байт» (збірна команда груп ОПО-15 та ОПО-16), «Факел» (команда групи ССП-16), «Сокіл» (команда групи СШП-16), де у кожної команди була своя група підтримки.

  

       У змаганнях приймали участь як хлопці, так і дівчата, які гідно виступили.

  

       Конкурси складалися з двох блоків. У першому блоці учні приймали участь у комплексній естафеті, у якій перевірялися вміння  одягати протигази та ЗЗК та надавати первинну медичну допомогу. А у другому блоці були змагання з фізичної підготовки.

 

         За підсумками змагань учні були нагороджені грамотами. Усі учасники та гості отримали яскраві емоції та незабутні враження.

Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика