Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1103

День цивільного захисту

у Краматорському центрі професійно-технічної освіти

       У цьому році День цивільного захисту співпав з 30 річницею з моменту вибуху на Чорнобильській АЕС, який став однією з найстрашніших у світі техногенних катастроф і найбільшою в історії ядерної енергетики. Саме тому цей день розпочався з тематичної лінійки «Дзвони Чорнобиля», де учні згадали страшні сторінки історії та вшанували пам'ять загиблих від тієї страшної катастрофи.

   Щорічно в рамках обласної акції, присвяченої  Всесвітньому дню цивільного захисту, та з метою навчання учнів теоретичних знань та практичних навичок у надзвичайній ситуації в Краматорському центрі професійно-технічної освіти проводиться День цивільного захисту. А в цьому році такий день пройшов на обласному рівні.

     На п'ятому уроці в усіх групах пройшов єдиний  урок «Дії за сигналом «Увага всім!». Раптово пролунали тривожні дзвінки, які свідчили про надзвичайну ситуацію, та відбулася евакуація учнів і членів трудового колективу з будівлі навчального закладу. Завдяки черговим навчальний заклад був повністю евакуйований в найкоротший час. Після того, як «небезпека минула» і учні знову змогли увійти в Центр, в спортивному залі, прикрашеному плакатами на тему цивільного захисту та поведінки в надзвичайних ситуаціях, почалися конкурси та змагання.

      Експертами заходу стали головний спеціаліст Управління Цивільного захисту м.Краматорська  Панін Петро Миколайович, директор НМЦ ПТО в Донецькій області Гончаров Едуард В'ячеславович, майстер виробничого навчання Краматорських міських курсів навчально-методичного центру Цивільного захисту і безпеки життєдіяльності в Донецькій області Гулій Володимир Олексійович, приблизно 30 викладачів предмету «Захист Вітчизни» з багатьох навчальних закладів Донецької області.

   Вболівальники, які заповнили вщерть спортивну залу, висловлювали свою підтримку дуже емоційно і активно, гучними оплесками підтримували учасників змагань. Всього у змаганнях приймали участь 4 команди: «Байт» (група ОПО-15), «Сокол» (група ССП-14), «Беркут»  (ССП-15), «Факел» (збірна команда педагогічного колективу), де у кожної команди була своя група підтримки.

       У змаганнях приймали участь як хлопці, так і дівчата, які гідно виступили.

      Конкурси складалися з трьох блоків.

     В 1 блоці учні на швидкість одягали протигази та ЗЗК

 У другому блоці учні повинні були надати первинну медичну допомогу

А в останньому третьому блоці були змагання з фізичної підготовки

   За підсумками змагань учні були нагороджені грамотами та солодкими призами. Усі учасники та гості отримали яскраві емоції та незабутні враження.

Викладач Краматорського центру ПТО                            Хитра А.В.

 

Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика