Державний професійно-технічний
навчальний заклад
«Краматорський центр професійно-технічної освіти»

м.Краматорськ


Меню сайту

Календар свят. Мова, граматика, спілкування
Оцініть наш центр
Всего ответов: 1132

 
02.06.2010, 12:39

Професійно-технічна освіта

О. Болтенко: Бути першими - в наших традиціях

     Краматорський центр профтехосвіти в березні нинішнього року посів перше місце в рейтингу Донецького обласного управління освіти і науки серед професійно-технічних навчальних закладів області. Те, що це було не випадково, свідчать нові досягнення учнів та викладачів КЦПТО.

В ногу з часом

Программа Intel® «Обучение для будущего», созданная в США в 2002 году с целью помочь учителям и студентам педвузов овладеть эффективными педагогическими и информационными технологиями, расширить их использование во время организации самостоятельной проектно-исследовательской деятельности учеников, за несколько лет была внедрена более чем в 40 странах мира, в том числе в Германии, Австрии, Японии, Корее, Австралии, Италии, Израиле, Аргентине и других. Внедрена она и в Украине, адаптирована к государственным стандартам и выступает катализатором реформирования образовательного пространства Украины, способствуя эффективному внедрению ИKT в образование, подготовке нового поколения учеников к новому типу экономики – экономики знаний.

 

Викладач інформатики КЦПТО Ольга Леонідівна Лозун разом з учнями вже третій рік поспіль беруть участь в конкурсах, які проводяться в рамках програми Intel® «Навчання для майбутнього».

Два роки тому хлопці займалися пошуком аналогій винаходів людини в рослинному і тваринному світі. Увійшли до десятки, але претендувати на перемогу не змогли, оскільки через недосвідченість і не оформили навчальні проекти як того вимагають умови. Потрібно було підготувати презентацію або публікацію, або створити web-сайт.

У минулому році темою дослідження була переробка сміття. Вивчивши, як це робиться у нас, в порівнянні з тим, як підходять до проблеми за кордоном, висновки вони оформили у вигляді сайту. В результаті отримали п'яте місце.

У нинішньому році учні досліджували тему раціонального використання енергоресурсів. Діючий макет сонячного колектора, виготовлений майбутнім електрогазозварником Дмитром Гордієнко (на знімку), був визнаний кращим на обласному рівні і в числі трьох робіт відправлений на всеукраїнський конкурс до Києва.

 

 

І знову кращий

 

 

 

Сьомий регіональний конкурс «Кращий працівник року» в галузі освіти проводився в два етапи по п'яти номінаціях.

На першому, заочному етапі, відбір здійснювався, зокрема, за професійними автопортретам і інноваційним освітнім проектам, поданими претендентами.

Журі відібрало по дванадцять конкурсантів у кожній з номінацій, які продовжили боротьбу в очному другому турі.

Переможцем в номінації «Кращий викладач спеціальних дисциплін професійно-технічного навчального закладу» був визнаний Сергій Якович Онищенко (на знімку).

Викладач-новатор, один з розробників нового курсу з енергозбереження, автор першого електронного підручника з цієї дисципліни, Сергій Якович став лауреатом і міського конкурсу «Людина року-2009» за версією «Східного проекту».

 

Ірина Капустіна

Вхід на сайт
E-mail:
Пароль:Останні новини
Телефонуйте за номером 
в приймальну комісію 
+38(066)-990-16-22MON  napnu   ptoinua pedpressa


Яндекс.Метрика